roleplay Zapowiedz VESTRPG

vestrpg

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1

Witam wszystkich, którzy czytają owy post, są wśród Was osoby które, szukają serwera na którym można pograć z kolegami, ale są też tacy, którzy słyszeli już nazwę serwera i bez większego zastanowienia nazywali nas Pseudolem. Nie szkodzi, dobrze wiem, że to co stało parę dni pod nazwą VESTRPG było pseudolem na EASTCITY, niestety wiele osób nie wiedziało, że ja to wiem i się z tym pogodziłem.​

Nasz zapał stworzenia serwera od zera minął wraz z tym ilu jest lua masterów.
Było to zbyt czasochłonne dla jednej osoby, a nie stać nas na to, żeby tworzyć ogromne projekty pokroju, FutureRPG, 4life etc...
Dlatego postanowiliśmy, że skorzystamy z podstawki ogrpg, którą przerobimy tak, żeby grało się nam jak najlepiej. Wiem, że dużo osób napisze, że serwery na ogrpg nie są warte uwagi, możliwe... zgodzę się z Wami, ale są to duże projekty, na nasz kameralny projekt, planowany na start dla 20 graczy, wystarczy w zupełności to, co oferuje nam owa paczka.
Rozgrywkę osadziliśmy w San Fierro, postanowiliśmy też nie wykorzystywać gotowych map, tylko w wolnym czasie się tym zajmować, żeby chociaż trochę spełnić założenia projektu (stworzyć WIĘKSZOŚĆ samemu!) Serwer nie jest też nastawiony na zarabianie, z tego miejsca więc wszyscy gracze obecnie w pierwsze dni serwera otrzymują od nas premium. Nie wspomniałem totalnie nic o rozgrywce. Jest to serwer RPG, w którym umieściliśmy trzy Frakcje, SAPD, SAFD i TAXI. Gracze zainteresowani mogą oczywiście już dziś rozpocząć ubieganie się o liderów frakcji! :)

Z racji tego, że jest to na razie zapowiedź serwera, planuje ogłosić, że trwa - i będzie trwać jeszcze trochę - rekrutacja - nie tylko na liderów frakcji - na moderatorów którzy są gotowi i mają doświadczenie w prowadzeniu serwera.

START SERWERA ; 28.12.2019 (około) 16:00
DISCORD (podania na moderatora) ; https://discord.gg/vbaMkB5
TYP SERWERA ; RPG+PRACE
STRONA ; http://www.vestrpg.4ra.pl

Pozdrawiam i liczę na dużą ilość opinii, co byście chcieli ujrzeć na serwerze :)

Zastrzegam sobie prawo do wykorzystywania grafik i treści zapowiedzi.

Miłych i radosnych świąt :)

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
I [zapowiedz] Ignite Role Play Serwery Roleplay 0