Premium [WL ON](16+) MyStoryRP - Polski Serwer FiveM *Zapraszamy!*

MyStory612px.png

Witaj! Chciałbym zaprosić Cię na serwer Roleplay, który jest bardzo innowacyjny i zapowiada się tam świetna rozgrywka na wysokim poziomie! Na naszym serwerze musisz zdać Whitelist oraz mieć ukończone 16 lat. Co oferujemy?

- Bardzo dobrze zoptymalizowany serwer działający na 128 slotach!
- Wiele autorskich skryptów
- Praktyczny oraz wygodny Mumble Voip
- Dużo interiorów
- Otwarte rekrutacje do frakcji takich jak: LSPD, EMS, BCSO, LSCM
- Autorskie handlingi oraz limitowane auta.
- Nowoczesny, anty grindowy system narkotyków.
- Otwarte podania na organizacje przestępcze.
- Możliwość otwarcia własnego biznesu.
- Częste aktualizacje serwera.
- Innowacyjny system napadów, który nie ogranicza graczy do ciekawych akcji.
- Dużo rozbudowanych prac legalnych.
- Możliwość odgrywania pedem.
- Częste eventy dla obywateli oraz crime, które urozmaicają rozgrywkę.
- Aktywną, dojrzałą oraz pomocną administrację.

Oraz wiele więcej! Jeśli masz ukończone 16 lat, ciekawy pomysł na postać oraz chęć poznania nowych osób, to własnie serwer dla ciebie Przekonaj się sam! Dołącz do nas!

Discord


 
Zapraszam na najlepszy serwer RolePlay. Doświadczysz u nas wysoki poziom RP, Medium ekonomie, Innowacyjne skrypty, Roziwnięty system narkotykowy. Profesjonalne podejście graczy w frakcjach. Administracja wykazuje się dużym zaangażowaniem w serwer, zapraszamy do zdawania WhiteList i życzę miłej rozgrywki. Pozdrawia miły i uśmiechnięty Go0DziK Sam0ch0DziK ♥
 
  • Like
Reactions: _rossa
Rozgrywka na tym serwerze to czysta przyjemność, nie da się opisać tego słowami jedyny taki serwer rp w polsce jak i na świecie który naprawdę stawia na poziom a nie udaje że ma poziom. Zgrany oraz profesjonalny zespół developerów oraz wyśmienita paczka powduje że wszelkie błędy, są naprawiane natychmiast zachęcam do grania na mystoryrp.
 
  • Like
Reactions: Rav3n
Witamy drogą społeczność fiveM Polska, w dniu dzisiejszym chcielibyśmy was serdecznie zaprosić na dni otwarte #MyStory! Z przyjemnością informujemy, że od dnia 23.04.2021r od godziny 17:00 do dnia 25.04.2021r do godziny 00:00 drzwi do naszego serwisu będą dla was otwarte, bez konieczności zdawania WL!
Dzięki temu każdy z was może wejść, zapoznać się z funkcjonowaniem serwera, obecnych skryptów oraz niesamowitą społecznością w naszym Los Santos. Będziecie mogli również zaobserwować jaki jest obecny poziom rozgrywki, jak funkcjonuje frakcja porządkowa (SAST), frakcja medyczna (Ems), Frakcja KK Customs ( Mechanik ), firmy, zorganizowane grupy przestępcze, jak i zobaczyć serwer od strony zwykłego obywatela. Nadmienie jednak, że podania ludzi do jakiejkolwiek frakcji na ten okres bez posiadania whitelist nie będą rozpatrywane pozytywnie. Jesteśmy świadomi, że zapraszamy ludzi z różnych środowisk roleplay, dlatego podchodząc do spraw administracyjnych w tym okresie, będziemy mieli na uwadze, że nie musicie wiedzieć wszystkiego, jednak od wszystkich bezapelacyjnie będziemy wymagali kultury słowa oraz rozgrywki.

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy!
Ekipa MyStory.
Więcej informacji na naszym discordzie:
discord.gg/mystory