GTA Roleplay [WL ON](16+) MyStoryRP - Polski Serwer FiveM *Zapraszamy!*

Rav3n

SUPER ROLEPLAY
Reaction score
3
Zdobyte trofea
3
MyStory612px.png

Witaj! Chciałbym zaprosić Cię na serwer Roleplay, który jest bardzo innowacyjny i zapowiada się tam świetna rozgrywka na wysokim poziomie! Na naszym serwerze musisz zdać Whitelist oraz mieć ukończone 16 lat. Co oferujemy?

- Bardzo dobrze zoptymalizowany serwer działający na 128 slotach!
- Wiele autorskich skryptów
- Praktyczny oraz wygodny Mumble Voip
- Dużo interiorów
- Otwarte rekrutacje do frakcji takich jak: LSPD, EMS, BCSO, LSCM
- Autorskie handlingi oraz limitowane auta.
- Nowoczesny, anty grindowy system narkotyków.
- Otwarte podania na organizacje przestępcze.
- Możliwość otwarcia własnego biznesu.
- Częste aktualizacje serwera.
- Innowacyjny system napadów, który nie ogranicza graczy do ciekawych akcji.
- Dużo rozbudowanych prac legalnych.
- Możliwość odgrywania pedem.
- Częste eventy dla obywateli oraz crime, które urozmaicają rozgrywkę.
- Aktywną, dojrzałą oraz pomocną administrację.

Oraz wiele więcej! Jeśli masz ukończone 16 lat, ciekawy pomysł na postać oraz chęć poznania nowych osób, to własnie serwer dla ciebie Przekonaj się sam! Dołącz do nas!

Discord


 

_rossa

Użytkownik
Reaction score
3
Zdobyte trofea
3
Serdecznie zapraszamy na serwer ! Rozgrywka na wysokim poziomie oraz wyrozumiała administracja ♥
 

Go0D

Użytkownik
Reaction score
1
Zdobyte trofea
3
Zapraszam na najlepszy serwer RolePlay. Doświadczysz u nas wysoki poziom RP, Medium ekonomie, Innowacyjne skrypty, Roziwnięty system narkotykowy. Profesjonalne podejście graczy w frakcjach. Administracja wykazuje się dużym zaangażowaniem w serwer, zapraszamy do zdawania WhiteList i życzę miłej rozgrywki. Pozdrawia miły i uśmiechnięty Go0DziK Sam0ch0DziK ♥
 

polacy2017

Użytkownik
Reaction score
1
Zdobyte trofea
3
Rozgrywka na tym serwerze to czysta przyjemność, nie da się opisać tego słowami jedyny taki serwer rp w polsce jak i na świecie który naprawdę stawia na poziom a nie udaje że ma poziom. Zgrany oraz profesjonalny zespół developerów oraz wyśmienita paczka powduje że wszelkie błędy, są naprawiane natychmiast zachęcam do grania na mystoryrp.
 

Sylwester34

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
Siema moze mi ktos powiedziec jak to dziala,zalozylem konto discord,wyslalem w randze roleplay i teraz mam czekac ? A whitelist jak sie zdaje ,ja mam 34 lata to troche do tylu jestem z tym wszystkim ,prosze o wyrozumialosc.
 

Rav3n

SUPER ROLEPLAY
Reaction score
3
Zdobyte trofea
3
Musisz wejść na naszego discorda który widnieje pod opisem serwera w pierwszej wiadomości, zweryfikować się jako roleplay a następnie znaleźć i wejść na kanał poczekalnia WL, tam się wszystkiego dowiesz.
 

Rav3n

SUPER ROLEPLAY
Reaction score
3
Zdobyte trofea
3
Witamy drogą społeczność fiveM Polska, w dniu dzisiejszym chcielibyśmy was serdecznie zaprosić na dni otwarte #MyStory! Z przyjemnością informujemy, że od dnia 23.04.2021r od godziny 17:00 do dnia 25.04.2021r do godziny 00:00 drzwi do naszego serwisu będą dla was otwarte, bez konieczności zdawania WL!
Dzięki temu każdy z was może wejść, zapoznać się z funkcjonowaniem serwera, obecnych skryptów oraz niesamowitą społecznością w naszym Los Santos. Będziecie mogli również zaobserwować jaki jest obecny poziom rozgrywki, jak funkcjonuje frakcja porządkowa (SAST), frakcja medyczna (Ems), Frakcja KK Customs ( Mechanik ), firmy, zorganizowane grupy przestępcze, jak i zobaczyć serwer od strony zwykłego obywatela. Nadmienie jednak, że podania ludzi do jakiejkolwiek frakcji na ten okres bez posiadania whitelist nie będą rozpatrywane pozytywnie. Jesteśmy świadomi, że zapraszamy ludzi z różnych środowisk roleplay, dlatego podchodząc do spraw administracyjnych w tym okresie, będziemy mieli na uwadze, że nie musicie wiedzieć wszystkiego, jednak od wszystkich bezapelacyjnie będziemy wymagali kultury słowa oraz rozgrywki.

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy!
Ekipa MyStory.
Więcej informacji na naszym discordzie:
discord.gg/mystory
 
Do góry