Co nowego?

WiselyRP [WL OFF]

ResTrem

1
0
1
Witaj! Na samym wstępie, chciałbym Cię poprosić o to, byś przeczytał reklamę do końca! Może to zachęci Cię do dołączenia na nasz serwer, i oczekiwania razem z nami na start!
Jeden, z nowych serwerów na Polskim Community Fivem, Wisely Roleplay, Poszukuje ludzi, chętnych do spędzenia miło czasu na naszym serwerze, oraz do poprowadzenia frakcji!
Serwer będzie bazował na ekonomii Hard/Medium (Do ustalenia przez Community, które mamy nadzieję, uda nam się zebrać.). Na samym starcie będziemy stawiali wyłącznie na samochody klasyczne, z GTA, w późniejszym czasie zostanie dodany salon, w którym będą importowane Add-onowe pojazdy.
Chcemy udoskonalić system napadów, dlatego też na naszej wyspie znajdziecie napad na radioostację, czy chociażby napad na galerię handlową, z gotowymi interiorami.
Naszymi głównymi wymaganiami są: Zdanie Whitelisty (Głosowo), oraz posiadanie więcej, niż 16 lat. Chcemy stawić na efektywność, nie na liczbę graczy!(edytowane)
[15:29]
Poszukujemy osób, z doświadczeniem, które chętne byłyby na poprowadzenie frakcji takich jak SAMS, czy LSC. Wszystko zależy od was, na jakim poziomie Roleplay będzie nasz serwer.
Start serwera planujemy w połowie/pod koniec stycznia. Chcemy, by wszystko było dopracowane, estetycznie, jak i technicznie. Byśmy my, zarząd, byli zadowoleni z rozgrywki, jak i nasi gracze.
Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać dobre community, które pomoże nam napisać serwerową historię, i pozwoli nam udoskonalać maszynę od środka.
Oczywiście na naszym serwerze jest możliwość założenia własnej firmy, na którą są również otwarte podania, lecz by ją zdobyć, po zaakceptowaniu pisma, będziecie musieli zapłacić kwotę IC, która zostanie ustalona z Opiekunem Firm.
Każda z możliwych rzeczy, jest pilnowana przez tzw. "Opiekunów", dzięki czemu, nie będziecie musieli czekać długich godzin na pomoc.
Również i Ty możesz zostać członkiem administracji, ponieważ mamy otwarty nabór do naszej załogi.

Jeśli przeczytałeś całą reklamę, i udało mi się Ciebie przekonać do wejścia na nasz serwer, w imieniu zarządu Dziękujemy!
 
Do góry