vPET: Jedyny i pierwszy w Polsce serwer TRUCK

kapiziak

GTA Forums User
Posty
1
Reaction score
0
Punkty
1
Cześć! Masz chwilę? :)
Drogi Graczu!
Chcę zaprezentować Ci projekt pierwszego polskiego serwera TRUCK na platformie FiveM Grand Theft Auto V:

Five polish eXtreme truck.➡ O Projekcie ➡
Wszystko zaczęło się dokładnie 10 lat temu, kiedy powstał projekt Polish eXtreme Truck (peTRUCK) na platformie SAMP. Serwer miał swoje wzloty i upadki, różnych właścicieli. Wyróżniała go jednak stała i wierna społeczność.
Chcemy iść do przodu.
⚡ Zdecydowaliśmy o przeniesieniu na platformę FiveM. ⚡
Stawiamy na tradycję peTRUCKa, zachowując elementy, które wszyscy wspaniale wspominamy, jednocześnie ulepszając to, co się da.
Obecnie serwer jest już w budowie. Zaczynamy szukać ludzi, którzy będą chcieli świetnie się bawić i pozwolą razem stworzyć wielką, wspaniałą społeczność vPETRUCKa


➡ Nasze Priorytety ➡
⚡ Wciągająca rozgrywka
⚡ Dokładne odtworzenie świata ciężarówek przeniesionego do Grand Theft Auto V
⚡ Wspaniała atmosfera dla graczy
⚡ Harmonia gry - cele, wyzwania, dynamika rozgrywki
⚡ Równowaga kont standardowych/ premium - możesz jarać się grą, niezależnie od grubości portfela ;)
⚡ Mamy sentyment do peTRUCKa, tak samo jak Wy. Połączymy jego założenia, smaczki i dobre wspomnienia z nowoczesną platformą i świeżymi rozwiązaniami.


➡ Start Serwera ➡
Planujemy otworzyć serwer na początku stycznia 2020. Nie znamy jeszcze dokładnej daty, ale im do niej bliżej, tym bardziej szczegółowe informacje będziemy Wam podawać za pośrednictwem Discorda/ Facebooka. Czekajcie razem z nami, bo podczas otwarcia planujemy dla Was niespodzianki, takie jak rozdanie bonusów na start➡ Dziękuję ➡

Co tu się więcej rozpisywać? Zapraszam Cię na naszego Discorda i Facebooka w celu śledzenia postępów. Jeśli masz jakieś pytania, w miarę możliwości odpowiemy - pisz śmiało :)
Warto być przy historycznej chwili otwarcia pierwszego projektu truck na platformie FiveM, co nie? Do zobaczenia na otwarciu :)

FB: petruck.eu/fb
Discord: petruck.eu/discord

Zapraszam!
kapiziak
Project Manager
 
Do góry