Ubisoft cieszy się z opóźnienia Red Dead Redemption 2?

Temat na forum 'Swobodna Dyskusja' rozpoczęty przez GrzesiokkkPL, Marzec 13, 2018.

 1. GrzesiokkkPL

  GrzesiokkkPL GTA FORUMS

  Sosnowiec
  Ratings:
  +21

  [​IMG]

  - Fakt, że nie ma Red Dead Redemption 2 jest w oczywisty sposób pozytywny dla naszego roku fiskalnego 2018
  - przyznaje otwarcie Alain Martinez, dyrektor finansowy Ubisoftu. Francuski gigant nie ma co prawda w planie wydawniczym żadnego bezpośredniego konkurenta dla westernu Rockstara, ale tak duży tytuł zawsze odwraca nieco uwagi od innych gier wchodzących na rynek w tym samym okresie.

  - Wzięliśmy to pod uwagę przy naszych finansowych założeniach. W tym momencie trudno jest jednak przewidzieć, jaki wpływ przesunięcie premiery Red Dead Redemption 2 będzie miało na nadchodzące miesiące. Oczywiście jesteśmy teraz bardziej pewni swego, ale sądzimy, że jest za wcześnie, by zmieniać nasze prognozy - dodaje Martinez.

  Trzeba jednak mieć na względzie, że opóźnienie debiutu Red Dead Redemption 2 to tylko odwleczenie tego, co i tak wydaje się nieuchronne. Przypomnijmy, że produkcja Rockstara ukaże się w drugim kwartale 2018 roku. W Take-Two panuje opinia, że dla gry tego kalibru termin wydania nie ma znaczenia pod kątem sprzedaży.


  Wiadomość o przesunięciu premiery Red Dead Redemption 2 zasmuciła wielu fanów Rockstara. Odmienne nastroje panują w Ubisofcie.  Piszcie co o tym sądzicie :3
   
  • Like Like x 4

Poleć forum