• 12 grudnia wychodzi nowe DLC Casino Heists. Doładuj swój wirtualny portfel na Money Drop lub zbustuj swoją postać na Modded Lobby przed wyjściem aktualizacji bo po premierze usługi mogą być wstrzymane przez jakiś czas. Z kodem "HEISTS" otrzymasz dodatkowe GTA$ na Modded Lobby.

ekipa Stars TV

Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Drop
Zawładnij światem Los Santos dzięki pakietom Modded Lobby
Tanie klucze do GTA 5

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
618
Reaction score
1043
Punkty
93
Pierwszy projekt ekipy powstał w 2015 roku pod tagiem STVM i w szybkim czasie ruszył na podbój Los Santos. Granie na swobodnym celowaniu pomogło ekipie opanować strzelanie do perfekcji. Prowadziliśmy wojny z różnymi ekipami, graliśmy deatmatche i bawiliśmy się na swobodnej sesji pełną parą przy wspomaganiu Teamspeaka. Ostatecznie projekt został porzucony, ale nigdy ostatecznie zakończony.
Postanowiłem reaktywować ekipę z nowym logiem i tagiem STAR. Wcześniej był kładziony nacisk w dużej mierze na strzelenie (głównie ze snajperek), ale GTA Online od tego czasu bardzo się zmieniło. Teraz gracze wolą jeździć autami na swobodnej i skakać ze spadochronów więc ekipa Stars TV postawi na eventy w których do wygrania będzie GTA$ na nowe samochody i asortyment potrzebny do swobodnej zabawy w sesjach publicznych. Oczywiście nie zapominamy o strzelaniu ponieważ nadal jest to bardzo ważny element. Ekipa jest dostępna na wszystkie platformy: PC, PS4, PS3, XONE, X360, ale preferowana platforma to PC.

Dołączając do Stars TV nie zabijaj członków z ekipy i ustaw ją na aktywną aby brać udział w wydarzeniach.


kissclipart-rockstar-social-club-clipart-rockstar-games-social-6e1e369239fa041c.png
Dołącz do ekipy

Stars TV © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone
 
Do góry