Co nowego?

Sposób Na Denerwujący Komunikat Podczas Money Dropu

Jeśli denerwuje cię to, że musisz ciągle spamować enter aby wyłączyć komunikat podczas dostawania dolarów przez money drop możesz pobrać Auto Clickera który będzie za Ciebie wyłączał ten denerwujący komunikat. Wystarczy, że pobierzesz darmowy program GS Auto Clicker, który pomoże Ci w zbieraniu pieniędzy.

Krok 1. Wejdź w link http://k22.ugu.pl/GSAC który przekieruje cię na stronę na której jest ten program do pobrania za darmo.

Krok 2. Zjedź myszką na dół do momentu aż zobaczysz przycisk POBIERZ wyglądający tak (link do obrazu jak wygląda przycisk) https://ifotos.pl/z/qwqrqhr

Krok 3. Wciśnij przycisk POBIERZ po czym strona przekieruję cię na kolejny przycisk KLIKNIJ ABY ROZPOCZĄĆ POBIERANIE. (link do obrazka) https://ifotos.pl/z/qwqrqhw

Krok 4. Po wciśnięciu przycisku pobierze ci się program .exe który pojawi wam się w lewym dolnym rogu waszej przeglądarki (w przypadku google chrome).

Krok 5. Wciśnij instalator programu po czym zezwól aplikacji na zmiany w komputerze. W asystencie pobierania wybierz język polski i wciśnij dalej. Należy uważać ponieważ po wciśnięciu przycisku dalej wyskoczy nam propozycja pobrania jakiegoś innego programu którego oczywiście nie chcemy na naszym komputerze. Należy wcisnąć Nie zgadzam się. Po pobraniu pliku wcisnąć Zakończ i Zainstaluj.

Krok 6. Teraz powinien pojawić Ci się setup. Musimy wcisnąć Next/Dalej, po czym ponownie Next/Dalej i jeszcze raz Next/Dalej. Teraz pojawia ci się zapytanie czy stworzyć ikonę na pulpicie. W zależności jak chcemy możemy zaznaczyć lub odznaczyć i wcisnąć Next/Dalej i Install/Zainstaluj. Wciskamy Finish/Zakończ i odpalamy program.

Krok 7.Powinien pojawić się program który wygląda w następujący sposób (link do obrazka) https://ifotos.pl/z/qwqrqxs. Nasz program jest już prawie gotowy do użycia. Wciskamy Options>Clicking>Options i odznaczamy opcję "Freeze the pointer" i wciskamy Ok.

Krok 8. Ponownie wciskamy Options>Clicking>Repeat i robimy dokładnie tak samo jak jest tu pokazane (link do obrazka) https://ifotos.pl/z/qwqrqnn

Krok 9. Po ustawieniu opcji tak jak jest to pokazane musimy zmienić Hotkey czyli Options>Settings>Hotkey. Wciskamy Click/Stop i klikamy klawisz pod jakim mamy mieć ustawione włączanie i wyłączanie działanie programu po czym klikamy Ok. Ja preferuję klawisz G. Nasz program jest gotowy do użycia. Wystarczy, że najedziemy myszką na przycisk kontynuuj który jest w prawym dolnym rogu komunikatu, wciskamy g i gotowe myszka samodzielnie wyłącza komunikat. Minusem jest to że musimy być w grze nie może być ona zminimalizowana. Mam nadzieję ,że pomogłem i pozdrawiam.
 
Do góry