GTA Roleplay Roleplay ps4

Kqudox 1

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
Witam chciałbym opowiedzieć o moim serwerze rp, mamy tam serwer na dobrym poziomie bez żadnych bojówek można się fajnie wczuć w grę. Każdy może zostać kim chce mamy na dc na serwerze kanały np. organizacje przestępcze jeśli chcesz mieć swój gang że swoją ekipą możesz go mieć pisząc na kanale i czekając na odpowiedź czy admini się zgodzili. Mamy narazie 7 graczy na serwerze dlatego szukamy chętnych graczy. Wiek od 13 do 18 lat . Od użytkownika który dołączy na nasz serwer oczekujemy kultury i dobrej wiedzy rp oraz sprawnego mikrofonu. Jeżeli zainteresował cię ten serwer Rp napisz komentarz pod tym tematem lub napisz do mnie na PW tam dostaniesz zaproszenie na serwer.

Junosh

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
Witam chciałbym opowiedzieć o moim serwerze rp, mamy tam serwer na dobrym poziomie bez żadnych bojówek można się fajnie wczuć w grę. Każdy może zostać kim chce mamy na dc na serwerze kanały np. organizacje przestępcze jeśli chcesz mieć swój gang że swoją ekipą możesz go mieć pisząc na kanale i czekając na odpowiedź czy admini się zgodzili. Mamy narazie 7 graczy na serwerze dlatego szukamy chętnych graczy. Wiek od 13 do 18 lat . Od użytkownika który dołączy na nasz serwer oczekujemy kultury i dobrej wiedzy rp oraz sprawnego mikrofonu. Jeżeli zainteresował cię ten serwer Rp napisz komentarz pod tym tematem lub napisz do mnie na PW tam dostaniesz zaprosze

Junosh

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
Czesc czy mógłbym zagrac?? Tylko nie koniecznie mogę rozmawiać jeśli to nie problem

Do góry