Co nowego?

RiseRebels Role Play

QolniX

5
0
1
RiseRebels [WL-ON]

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Jesteśmy serwerem stworzonym przez graczy dla graczy. Na tą chwilę zbieramy Community, by móc chucznie z czasem wystartować.

Jako dorośli gracze (W Administracji są tylko osoby 18+) stawiamy przede wszystkim na Roleplay i wolimy graczom, którzy łamią regulamin wymierzyć w pierwszej kolejności karę InCharacter, niż OOC poprzez bany.

Jedyne Wymogi jakie musisz spełnić by móc zagrać u nas na serwerze i dostać się na WhiteListe, to wiek 16+ oraz Mutacja.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Projektu? Zapraszamy na Serwer Discord

https://discord.gg/4RA7ZnfaQg

gaj00s

2
0
1
Witam, jestem Michał. Mam 17 lat oraz przeszedłem mutacje. Od niedawna zacząłem interesować się RP w gta, ponieważ do tej pory grałem na zwykłym online, co trochę już nudzi.

QolniX

5
0
1
Rozumiem, zapraszamy na nasz serwer aktualnie trwa konkurs, więcej informacji w ogłoszeniach na DC :)

QolniX

5
0
1
Drodzy gracze, cieszymy się miłą odpowiedzią z waszej strony na nasz serwer. Przypomnijmy co wam oferujemy:
-Na pewno zadbamy o jakość rozgrywki, zaraz po starcie serwera zapraszamy do aplikowania do EVENT Team
(jeśli uważasz, że jesteś w stanie prowadzić rozgrywkę na wysokim poziomie RolePlay oraz jesteś osobą komunikatywną i pomocną, potrzebujemy Cie w Event Team)
Wszystkiego was nauczymy.
-Gwarantujemy organizowanie ciekawych eventów OOC jak i IC.
-Dopracowane skrypty od ekwipunku po menu szefa firmy.
-Stawiamy na immersję i dowolność w odgrywaniu na naszym serwerze.
-Każdy członek administracji jest miły i komunikatywny, nie bójcie się pytać.
-Spokojne miejsce do odgrywania.

Zapraszamy na Beta Testy serwera!!!
k11blHM.png

QolniX

5
0
1
Oficjalna Premiera trailera serwera RolePlay RiseRebels, Link poniżej:
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

QolniX

5
0
1
CommunityMeeting2.png

Zapraszamy na Community Meeting który odbędzie się 27.08.2021 o godzinie 19:00 jest to ostatni CM przed oficjalnym startem serwera, który będzie miał miejsce dnia 30.08.2021r.
Plan CM:
1. Przedstawienie administracji.
2. Skąd pomysł na serwer.
3. Skąd pomysł na nazwę.
3. Ułatwienie komunikacji Gracz-Admin.
4. Frakcje -LSPD, EMS, DOJ, LSC (omówienie frakcji).
5.Prezentacja skryptów.
6. Pytania od uczestników CM.

Do góry