Co nowego?

[REKLAMA]Polski Truckerski Server

KarotPTS

1
0
1

Polski Truckerski Serwer

Polski Truckerski Serwer to najdłużej istniejący serwer o tematyce truck, który pozwoli wcielić Ci się w rolę nie tylko kierowcy ciężarówki, ale też da możliwość stać się pracownikiem służb porządkowych. Od ponad dwunastu lat zapewniamy rozrywkę dla fanów pojazdów ciężarowych na platformie Multi Theft Auto. Przez cały ten okres serwer miał zaszczyt gościć blisko sto tysięcy osób, które postanowiły sprawdzić na co Nas stać. Wiele osób nadal jest częścią społeczności PTS, dzięki czemu mamy satysfakcję z ciągłej pracy. Tyle słowem wstępu, zapraszam do dalszej części, aby poznać serwer z bliska.


Początki bywają trudne – Jako nowi członkowie społeczności serwerowej, będziecie mieć dostęp do podstawowej grupy Truckerów. Ten etap Waszej kariery jest obowiązkowy i ważny dla waszego serwerowego rozwoju. Dzięki pracy jako kierowca różnego rodzaju pojazdów ciężarowych zdobędziesz wymagane doświadczenie, poznasz serwer od środka i będziesz mógł cieszyć się z gry w naszej społeczności. Po zapoznaniu się z zasadami rozgrywki, masz trzy opcje. Możesz wozić towary jako trucker, postarać się o przyjęcie do jednej z firm na serwerze, bądź też spróbować swoich sił w jednej z trzech frakcji.

Jeżeli znudzi Ci się praca jako szara myszka w firmie/frakcji, możesz postarać się o zakup firmy, bądź też stworzyć nową. Po zatrudnieniu w firmie, dzięki panelowi firmowemu, szef ma możliwość zobaczenia ile kursów wykonałeś, oraz jaką kwotą zasiliłeś wspólne konto. Wypłatę za swoją pracę otrzymujesz w systemie cotygodniowym. Na serwerze mamy też system podatków i opłat dla firm, przez co każda z nich może zbankrutować lub może zostać wylicytowana właśnie przez Ciebie! Firmy rozwijają się za pomocą systemu poziomów, a maksymalnym poziomem który mogą osiągnąć jest 10.Na serwerze do dyspozycji graczy aktualnie są trzy frakcje takie jak:
Inspekcja Transportu Drogowego – Waszą główną misją w tej frakcji jest pilnowanie innych uczestników w ruchu drogowym. Mierzenie prędkości, sprawdzanie masy pojazdu, reagowanie na wykroczenia.

Pogotowie – Leczenie innych osób to Wasz główny cel. Jeżeli dojdzie do wypadku, otrzymacie powiadomienie, iż dany gracz potrzebuje Waszej pomocy. Sprawa wygląda prosto, otrzymujecie zgłoszenie, jedziecie do wypadku i przy pomocy panelu frakcyjnego leczycie danego gracza.

Pomoc Drogowa – Jak sama nazwa mówi, Waszym zadaniem będzie sprawna naprawa pojazdów innych graczy. System zgłoszeń jest dość prosty. Otrzymujecie zgłoszenie, prosicie gracza o wpłatę wymaganej kwoty na konto frakcji, po czym udajecie się na miejsce naprawy i przy pomocy spray’a naprawiacie pojazd.

Dla osób, które większą frajdę mają z jazdy pojazdami ciężarowymi, nasz serwer ma rozbudowaną ofertę dostępnych miejsc pracy. Każda z firm ma Wam coś innego do zaoferowania, a najwięcej informacji o nich znajdziecie na naszym forum, więc zachęcamy do odwiedzin.


Dla urozmaicenia rozgrywki na serwerze jest kilka systemów. Między innymi:

System paliwsą trzy rodzaje paliw na serwerze. Diesel, benzyna oraz gaz. Zbiorniki w pojazdach są różnej wielkości, od 20 litrów, aż do 900 litrów. Każdy z pojazdów ma różne spalanie, więc trzeba być ostrożnym i bacznie obserwować stan naszego baku, a w razie potrzeby uzupełnić paliwo na jednej z dostępnych stacji. Ceny na stacjach są różne i zmieniają się co kilka dni, więc czasem dobrze zapytać innych kierowców przez CB Radio gdzie w danym czasie jest najtaniej.

System głoduProsty system symulujący głód naszej postaci, co jakiś czas poziom HP postaci będzie spadać. Jeżeli poziom HP spadnie do stanu 0% oczywiście dojdzie do zgonu, ale bez obaw. Wasza postać odrodzi się w najbliższym szpitalu, w którym jest możliwość wykupienia leczenia.

System zmęczeniaKażdy kierowca kiedyś się zmęczy, dlatego musicie uważać na poziom zmęczenia. Jeżeli Wasz poziom zmęczenia będzie większy, niż 30% będziecie mogli go zredukować po przez wypicie kawy na stacji, czy też szybkiej drzemki w jednym z wielu hoteli dostępnych na serwerze.

System ViaTollDokładniej mówiąc system płatnych autostrad, na całej mapie San Andreas rozstawione są bramki, które pobierają „impulsy”. Są one rozmieszczone na autostradach. Kupno takich impulsów wiąże się z kosztem $25.

Więcej nie będę zdradzał, odwiedź nasz serwer i przekonaj się co jeszcze mamy dla Was. Jeżeli kręci Cię tematyka ciężarówek i masz ochotę poznać coś nowego, nie będziesz rozczarowany. Klimat jaki u nas panuje przekona Cię do pozostania z nami na dłużej.Adres forum: www.truckers.com.pl
Discord: discord.truckers.com.pl
Adres serwera: mta.truckers.com.pl:22003
Nasz FP: https://www.facebook.com/PolskiTruckerskiSerwer/
 
Do góry