Red Dead Redemption 2 - Czy rockstar szykuje crossover z GTA Online?

Temat na forum 'Swobodna Dyskusja' rozpoczęty przez GrzesiokkkPL, Marzec 14, 2018.

 1. GrzesiokkkPL

  GrzesiokkkPL GTA FORUMS

  Sosnowiec
  Ratings:
  +21
  Jak pewnie wiecie w Red Dead Redemption 2 pojawi się rozbudowany tryb online. I nie jest wykluczone, że będzie on w jakiś sposób połączony z sieciowymi potyczkami w GTA Online.
  [​IMG]
  GTA Online przynosi Take-Two kosmiczne pieniądze, a wkrótce pewnie nie mniejsze dochody będzie generować sieciowy tryb w Red Dead Redemption II. Rockstar od razu zapowiedział przecież, że i w tej produkcji znajdzie się rozbudowany komponent multiplayer i w tym momencie pozostaje pytanie - co będzie cieszyć się większą popularnością, RDR2 Online czy GTA Online. Sporo wskazuje też na to, że oba te tryby będą wzajemnie się wspomagać i promować.

  Taki wniosek można wyciągnąć z ostatnich doniesień fanów Rockstara, którzy w nowej aktualizacji do GTA Online: The Doomdsay Heist odkryli pliki z przedmiotami nawiązującymi stylem właśnie do RDR 2, np. tajemniczą skrzynię z logiem Boles Overland Stagecoach Co., czy też wyjątkowy złoty pistolet oferujący dostęp do nowego zadania. Za wykonanie nim 50 headshotów mamy otrzymać kredyty w GTA Online i... specjalny wariant broni w RDR 2. Mówiąc krótko: bawiąc się w GTA Online będziemy zachęcani do sprawdzenia RDR 2 Online (i zapewne vice versa) i można się tylko domyślać, jak mocna będzie integracja różnego rodzaju wydarzeń i promocji wiążących oba te tryby rozgrywki.

  Red Dead Redemption 2 ma zadebiutować na PS4 i Xboksie One wiosną 2018 roku. Grę można już zamawiać w polskich sklepach.
   
  • Like Like x 2

Poleć forum