Read Dead Redemption 2 - Pierwsze szczegóły i mapa?

Temat na forum 'Swobodna Dyskusja' rozpoczęty przez GrzesiokkkPL, Marzec 14, 2018.

 1. GrzesiokkkPL

  GrzesiokkkPL GTA FORUMS

  Sosnowiec
  Ratings:
  +21
  [​IMG]
  Red Dead Redemption
  Popularny portal Techradar skontaktował się ze źródłem związanym z Rockstar Games. Informator podał parę szczegółów dotyczących gry i potwierdził, że niedawny wyciek mapy z RDR2 to tzw. real deal.

  Wszystko zaczęło się, gdy pewien użytkownik forum NeoGAF zapostował poniższy obrazek, mówiąc, że otrzymał go od zaufanego źródła pracującego nad kolejną częścią Red Dead Redemption:

  [​IMG]

  Mapa szybko została zdjęta z sieci, ale co raz zostanie do niej wrzucone, przecież już nigdy nie zniknie. Internauci jakiś czas debatowali nad autentycznością wycieku – wtedy do akcji wkroczył portal Techradar, który ogłosił, że ich zaufane źródło przyznało, że jest to "bardzo niedawna" wersja mapy z Red Dead Redemption 2. Akcja gry ma się toczyć przed pierwszą częścią (co ma sens, zważywszy na to, że RDR kończyło się symboliczną śmiercią Dzikiego Zachodu), a mapa ma być w znakomitej większości zupełnie nowa. Powróci tylko lokacja Great Plains, co oznacza, że zwiedzimy sąsiadujące z miejscem akcji "jedynki" tereny - portal IGN przygotował wizualizację tego, jak łączą się obie mapy:

  [​IMG]

  Nazwa gry ponoć wciąż nie jest ustalona - roboczo określa się ją mianem Red Dead Redemption 2. (W tym momencie jakiś nadgorliwy czepiacz powinien ochrzanić Rockstara, że przecież było coś takiego, jak Red Dead Revolver). Pytanie tylko, jak bracia Houserowie poradzą sobie z tworzeniem gry bez niezastąpionego BENZA?
   
  • Like Like x 4
 2. xFreze

  xFreze GTA FORUMS

  Ratings:
  +1
  będzie ekstra ta gra heh
   
 3. HappyDzef

  HappyDzef GTA FORUMS

  Ratings:
  +3
  To będzie podajze jedna z największych map. Nie mogę się doczekać premiery.
   

Poleć forum