GTA Roleplay Raven Role Play

Steven524

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1Cześć, czytasz to, więc szukasz pewnie dobrej rozgrywki ? Dobrze trafiłeś.

Raven Role Play to odzwierciedlenie prawdziwego życia w klimacie GTA. Nasz serwer pozwoli ci na spędzenie swojego wolnego czasu jak najlepiej się da.
Wciel się w mieszkańca Los Santos który rozpoczyna nowe życie.

Przydała by się pewnie kasa ? do wyboru wiele sposobów zarobku. Chcesz pomagać miastu ? wstąp w szeregi służb porządkowych.
Zobacz jak to jest pracować w policji czy straży pożarnej, a może chciałbyś zarobić i przy tym zdobywać coraz większy szacunek na mieście ?
Załóż swój lub dołącz do istniejącego gangu lub wysoko postawionej Mafii. Okradaj, porywaj i nie pozwól by ktoś pokrzyżował ci plany. Skoro znasz już świat przestępczy jak i ludzi którzy chcą jej zapobiec, pora żebyś poznał również pozostałe, bardzo potrzebne role Los Santos. U nas ceniony jest dobry mechanik, prawnik i tym podobne zawody, niosące pomoc tym którzy jej najbardziej potrzebują. Myślałeś jak to jest mieć jakiś swój biznes ? lokal ? u nas to możliwe. Przejmij stery w sklepie z bronią. Zaopatruj ludzi jak i same służby porządkowe w jak najlepszej jakości asortyment.
Pokaż konkurencji, że jesteś numerem 1# w mieście. Masz dobre umiejętności trafiania do dużej publiczności ? spraw aby mieszkańcy byli na bieżąco i dołącz do San News.
Dobry reporter jest rozchwytywany i cieszy się popularnością.
Po ciężkim dniu wypadało by się trochę rozerwać. Skocz do Vinyl Clubu lub Ibizy i zabaw się w najlepsze.
Nasi DJ są najlepsi, a przy tym możesz zgarnąć coś dla siebie, nagrody pieniężne lub pojazdy które posłużą ci na długie trasy.


Chciałbyś prowadzić któreś ze służb ?, mieć swój biznes lub gang ? Poszukujemy liderów na różne stanowiska. Napisz podanie i uzasadnij dlaczego akurat tobie mogli byśmy powierzyć Stanowisko Lidera (Poszukujemy ich na następujące stanowiska ) :
- Służby porządkowe ( PD , FD , MC , FBI , USSS , NG ) Opiekun : Raven
- Biznesy ( GS , San News , Warsztat , Kluby , Restauracje , Firmy Ochroniarskie) Opiekun: Evans
- Przestępcze ( Hitman, Ściganci , reszta organizacji będzie tworzona przez graczy ) Opiekun: Steven


Dla początkujących graczy przygotowaliśmy ulepszony system połowy ryb, gdzie można dorobić sie fortuny !
Na początek polecamy prace rozwoziciela pizzy ! bądź rybaka gdzie w szybki sposób można zarobić sobie na poczciwe tanie autko.

Startujemy już w ten weekend ! (godzina i data zostanie podana w poście poniżej, na serwerowym discordzie oraz forum !)

Zapraszamy na :
Forum:
https://raven-rp.pl/
Discord: https://discord.gg/wU5B5EnnxS
Fanpage: https://www.facebook.com/ravenrpofficial


Pozdrawiamy Ekipa Raven Role Play
:)
 
Do góry