PS4 PS3 Boosted Money GTA Online

Temat na forum 'Giełda' rozpoczęty przez Asaxo™, Czerwiec 22, 2018.

 1. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER

  Ratings:
  +464
  Jesteś początkującym gangsterem z zaledwie jednym pistoletem, i starym samochodem? Skorzystaj z usług GTA Forums, a staniesz się bossem przestępczego półświatka, gdzie chcesz. Na PS3 oraz PS4. Najlepsze pojazdy, bogate nieruchomości, przemyty ekskluzywnych towarów mogą być twoje. To Ty będziesz rządzić światem GTA Online. Po wpłaceniu danej kwoty w ciągu kilku minut otrzymasz dane do konta. Nie czekaj! Skorzystaj już teraz! Bądż jednym z niewielu, którzy mogą pochwalić się milionami na koncie.

  PAKIET PS4 - Od kiedy Rockstar Games zablokował możliwość przenoszenia kont GTA Online ze starej generacji na nową, modowanie zostało znacznie utrudnione. Jednak my pokonaliśmy zabezpieczenia i tworzumy dla was konta z kasą i levelem. Jest to robione bezpiecznie i skutecznie. Dostępne konta na PS4 sprawdzisz w magazynie

  PAKIET PS3 - Niezliczona ilość pieniędzy, wysoki, niewyobrażalny Level, odblokowania broni, modyfikacji pojazdów, ekskluzywne modowane stroje. To wszystko może być twoje. Nie czekaj i skorzystaj z oferty na modowane konta PS3 już za 5€. Wybierz teraz, czy mamy zmodować twoje konto PS3, czy może chcesz otrzymać dane logowania do już zmodowanego, gotowego konta. Pozwól sobie na władzę w mieście i rządź nim z pomocą GTA Forums.

  Jeżeli chcesz abym zmodował twoje konto PS3 to w treści donejta napisz "Modowanie konta PS3", a dane do logowania PSN prześlij do mnie w wiadomości prywatnej.​

  Przed dokonaniem zakupu sprawdź czy są dostępne konta

  Ilość dostępnych kont sprawdzisz w magazynie

  [​IMG]


  Gotowe konto GTA Online, PS4 lub PS3 za pomocą płatności Tipeestream - Paysefcard, Visa, MasterCard
  www.tipeeestream.com/gtaforums/donation

  Aby zakupić konto PSN wpłać przez TipeeeStream kwotę odpowiadającą pakietowi. Wypełnij wymagane pola. W nazwie wpisz swój nick którego używasz na codzień lub nick forum jeżeli posiadasz konto. W treści donejta wpisz nazwę pakietu który został przez Ciebie zamówiony oraz adres @email na który mają zostać wysłane dane do konta jeżeli nie chcesz zakładać konta na forum.

  Gotowe konto GTA Online PS4 lub PS3 za pomocą płatności Dotpay - Szybki przelew Online
  tipanddonation.com/gangmoders

  Aby zakupić konto PSN przez Dotpay kwotę odpowiadającą pakietowi Wypełnij wymagane pola. W nazwie wpisz swój nick którego używasz na codzień lub nick forum jeżeli posiadasz konto. W treści donejta wpisz nazwę pakietu który został przez Ciebie zamówiony oraz adres @email na który mają zostać wysłane dane do konta jeżeli nie chcesz zakładać konta na forum.

  [​IMG]
  BETA
   
  • Like Like x 94

Poleć forum