Co nowego?

Project "Z" Serwer Roleplay Ps4

Status
Zamknięty.

adekk

3
2
3
witam, Adrian 24 lata, zaczynam swoją przygode w gta online, 19 poziom postaci. pograłbym z polakami, szukam fajnego serwera, można prosić o zaproszenie do waszego RP?
discord: adkv
 
czy mógł bym zostać dodany na discordzie szukam od dawna serwera rp na ps4 grzegorzgabrys #3830
 
Witam chciałbym dołaczyc do rozgrywki ,mozna jakies zaproszenie ? :)
Moj discord: Swiezy28 #7581
 
Witam serdecznie, mam 23 lata, doswiadczenie w GTA od Vice City, RP w SAMP ;) jest chodzi o RP w GTA V, doswiadczenia brak, chyba ze licza sie streamy u innych to dobre 100h+ :) dobrze wcielam sie w role i mam kilka pomysłów na postać :) DC: berecioch
 

Kufelek

3
1
3
Witam mam 25 lat . Swoją przygodę z gta online zaczynam dopiero . Szukam jakiegoś serwera RP i wpadłem tutaj na forum i postanowiłem wysłać zapytanie o zaproszenie . Kulturę osobista posiadam a to chyba najwazniejsze . Pozdrawiam
 
Witam, jak dolaczyc do grania w roleplay na ps4? Jestem totalnie zielony w roleplay a bardzo ten tryb mnie zafascynowal i chcialbym sprobowac. Ogolnie gta v fabula i online to ogarniete ale za duza rozpierducha a tutaj wydaje sie mega klimat tylko tak jak mowie, nie bardzo wiem co i jak zrobic zeby dolaczyc do gry. Pozdrawiam i czekam za odpowiedzia
 
Status
Zamknięty.
Do góry