Co nowego?

Praca Administratora/support

Nevi

1
0
1
Witam,

na forum przychodzę z propozycją zaofarowania roli administratora/moderatora głównie chodzi mi o serwery RP postawione na silniku fivem ,na różnych serwerach tak owej aplikacji przegrałem 1000 godzin.
Byłem tez adminem na serwerze RP jak i zarządca Discorda jednak przez właściciela, serwer upadł ;(. Mam 19 lat jak i duża wiedzę o role play”u poprzez staż na strefierp czy tez na serwerze wyspaRP na ktorej gram do dzisiaj. Co moge zaoferować:

-wyjaśnianie spraw z gry na Discordzie
-ogarnięcie i poukładanie Discorda
-wygląd wizualny całej strony
-sprawdzanie podań jak i przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych
-oddanie serwerowi
-ogólna pomoc supportowi
-odgarnianie całego community

Czego nie zrobię:
-nie „postawie” ci serwera
-nie napisze skryptów
NIE jestem technikiem ani skrypterem. Lecz zadbam a twoje community.

Pozdrawiam.
 
Tydzień temu przejąłem IP Asaxo, wszystko zostało zaraportowane do Rockstara, cała baza 2360 użytkowników została wysłana do Rockstara. Zostaliście oficjalnie podjebani. Każdy który kupił od niego hajs został zaraportowany do Rockstara. Chłopak myślał, że się mnie pozbył ale nie chłopaczku mówiłem Ci, że ze nie z tymi co trzeba zadarłeś. Jeszcze chwila i tak jak obiecałem R* zamknie Twoje forum / stronę , a wszyscy Twoi klienci dostaną bana / reset postaci zależy jak R* to ogarnie. Chłopaku masz przesrane :) hahah a na stronie dalej nie masz VPN i dalej hosta masz w home.pl
 
Do góry