Co nowego?

Polski serwer Roleplay na Xbox One XPlay RP

Status
Zamknięty.
Siema. Mogę prosić o zaproszenie? Grywam długo i dużo w GTA Online i szukam czegoś nowego. Ogarniam rozgrywkę i szybko się uczę
Nick : kordeliano
Siema
Siema. Mogę prosić o zaproszenie? Grywam długo i dużo w GTA Online i szukam czegoś nowego. Ogarniam rozgrywkę i szybko się uczę
Nick : kordeliano
SIEMA kordek mógł byś napisać mi jakbyś dostał zaproszenie
 

kordek

2
0
1
Zapraszajcie. Chętnie pogram. Szukam czegoś nowego. Grywam długo i dużo w GTA Online i szukam czegoś nowego ale w tej tematyce jako fan serii GTA. Ogarniam rozgrywkę i szybko się uczę.
Nick : kordeliano
 

Xeo

1
0
1
Siemanko, chętnie zagrał bym na waszym serwerze. Przygodę z RP prowadzę od 2k14. W owym czasie prowadziłem dwa serwery w SAMP na pc. RP nie jest mi obce, więc jestem pewien, że się sprawdzę i nie dam plamy. Czekam na odpowiedź
 

Krime

3
0
1
Cześć gram juz spory kawałek czasu w gta online, grywałem kiedyś w SAMP’a. Teraz chciałbym sprobowac w RP, ogarniam rozgrywkę i proszę o dołączenie do grupy. Pozdrawiam
 

FoFo

1
0
1
Witam jestem zainteresowany mam 21 lat i od dawna szukałem RP na Xboxa. Grałem kiedyś w RP także posiadam doświadczenie.
Mój nick to FoFoPL
 
Szukasz może serwera Rp na Xbox (xone)? Jeśli tak to właśnie znalazłeś! XPLAY RP - jedyny taki serwer roleplay w Polsce!
Oferujemy:
  • dobry poziom roleplay
  • dobrą i pomocną administrację
  • miłą atmosferę
  • świetny serwer dopracowywany z dnia na dzień
  • dużą ilość prac -dobrą zabawę!
Oczekujemy:
  • mikro
  • xboxone
  • discord
  • umiejętności odgrywania
Zarejestruj się na forum i poproś o zaproszenie w poście. Mile widziane osoby doświadczone i te które chcą się nauczyć grać w gta 5 rp na konsoli Xbox One
Witam chciałbym zagrać na serwerze RP w gra gram kilka lat a tego brakuje mi najbardziej
Szukasz może serwera Rp na Xbox (xone)? Jeśli tak to właśnie znalazłeś! XPLAY RP - jedyny taki serwer roleplay w Polsce!
Oferujemy:
  • dobry poziom roleplay
  • dobrą i pomocną administrację
  • miłą atmosferę
  • świetny serwer dopracowywany z dnia na dzień
  • dużą ilość prac -dobrą zabawę!
Oczekujemy:
  • mikro
  • xboxone
  • discord
  • umiejętności odgrywania
Zarejestruj się na forum i poproś o zaproszenie w poście. Mile widziane osoby doświadczone i te które chcą się nauczyć grać w gta 5 rp na konsoli Xbox One
Witam chciałbym dostać zaproszenie na gta RP w gta gram kilka lat a tego brakuje mi najbardziej
 

Jeff

1
0
1
Witam chciałbym zagrać w RP z moim kolegą mój nick to vi NxLxve iv a nick mojego kolegi to Li snx li mam a mój nick na discordzie to oki#0100
 
Status
Zamknięty.
Do góry