Podanie

Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Drop
Zawładnij światem Los Santos dzięki pakietom Modded Lobby
Tanie klucze do GTA 5

InfectedMusic

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Witam jako nowy użytkownik tego forum pragnę bardzo miłe i serdecznie powitać wszystkich użytkowników :))). Moje doświadczenie w GTA 5 hmm przeszedłem kilka razy singla i grałem w GTA online:) proszę o dodanie mnie do serwera ponieważ chciał bym spróbować swoich sił w RP z góry dziękuję:) . Pozdrawiam Wojtek:) . Mój Nick w grze to InfectedMusic1

InfectedMusic

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Żal mi dupe ściska jak jakieś dzieciaki otwierają serwer i nie potrafią dobrze wytłumaczyć o co im chodzi:)))) nie macie nigdzie napisane gdzie trzeba złożyć to podanie :)))

FriendlyRP

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
6
Napisałeś na początku w dobrym dziale, ale postanowiłeś założyć nowy temat z podaniem i wkleić ten sam tekst. Mogłeś chwilę poczekać

InfectedMusic

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Żeby tu nie spamowac możemy przejść na czat ? Bo chciał bym coś wyjaśnić gdybyś odrazu na mnie nie zajechał to bym Ci coś wytłumaczył

FriendlyRP

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
6
Wystarczy raz napisać w odpowiedzi w tamtym temacie i chwilę poczekać. Maksymalnie kilka dni bo nie zawsze mam czas

InfectedMusic

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Witam w klubie i kończę ta rozmowę report na Ciebie też złożyłem i czekam na kontakt od administratora

Do góry