Co nowego?

Planeta Roleplay - GTA Planet

Status
Zamknięty.

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
i5cLZHc.png

Planeta Roleplay Beta
9X46kxW.png

IP 92.42.45.135:32006

Trwają testy więc serwer będzie włączany i wyłączany. Już wkrótce więcej informacji.


Jeżeli interesuje Cię zabawa w RolePlay na serwerze GTA Planet to napisz swoją propozycję co można dodać na serwer.

Zp4TzAC.png

Wkrótce...

© Copyright GTA Planet
 
Ostatnia edycja:

plumek239

5
0
1
na pewno dodajcie tel dajcie listę ludzi pod inny przycisk niż strzałka w gorę i dajcie że nie można tak łatwo ukraść aut tylko trzeba np zatrzymać i kopnąć i przetłumaczcie prace w urzędzie
 

plumek239

5
0
1
Nie potrzebujecie osoby która by sprawdzało czy cos działa ?
 
Ostatnia edycja:

Jach00

Roleplay
ROLEPLAY
5
0
1
ej wiesz co narazie nie dawaj w podaniu na wl wyboru pracy
do tego mozna zrobic osobne rekru albo zorganizowac je w grze
 

Jach00

Roleplay
ROLEPLAY
5
0
1
dodaj tam historie postaci jeszcze
mysle ze bylo by spoko oraz zamiast opisu pomysl na nia
 

Thumorek

3
0
1
Może dodacie prace streamer, domy czy pokoje gamingowe.
Następnie samochody żeby urozmaicić rozgrywkę dodajcie na przykład kiedy VolksWagen Golf silnik 1.2 1300 kucy byłby najszybszy w grze (musi być wiejski tuningi).
Bardzo fajna opcją byłoby tankowanie samochodów i sklepy... Nazwy sklepów muszą być szmateksy czy też lumpeksy i prestilump(prestiżowe sklepy).
Chciałbym żeby była możliwość zakładania własnych biznesów legalnych na przykład produkcje chipsów :D.

Ps.Wszedłem tu z posta na facebooku było tam napisane ze mogę wygrać 8mln za napisanie tu pomysłu mógłbym prosić o jakiś link to tego postu albo coś gdzie mam go szukać.
 
Ostatnia edycja:
Może dodacie prace streamer, domy czy pokoje gamingowe.
Następnie samochody żeby urozmaicić rozgrywkę dodajcie na przykład kiedy VolksWagen Golf silnik 1.2 1300 kucy byłby najszybszy w grze (musi być wiejski tuningi).
Bardzo fajna opcją byłoby tankowanie samochodów i sklepy... Nazwy sklepów muszą być szmateksy czy też lumpeksy i prestilump(prestiżowe sklepy).
Chciałbym żeby była możliwość zakładania własnych biznesów legalnych na przykład produkcje chipsów :D.

Ps.Wszedłem tu z posta na facebooku było tam napisane ze mogę wygrać 8mln za napisanie tu pomysłu mógłbym prosić o jakiś link to tego postu albo coś gdzie mam go szukać.

jak czytam to az mi sie szkoda pomyslu robi, fajnie ze myslisz nad czyms uniwersalnym ale bez jaj jak ludzie wejda na ten serwer to pomysla "czy to beka jakasa? czy profesjonalny serwer?"

osobiscie mysle o czym jak wielki Net4Game
-kazdy ma swoja robote
-praca w sklepach, #Thumorek
-na stacjach,
-tankowanie aut, #Thumorek
-predkosciomierz
-wieksza mozliwosc tuningu ale niekoniecznie, #Thumorek ale bez przesadyzmu "VolksWagen Golf silnik 1.2 1300"HP,
-realne zarobki jak i realne ceny,
-mozliwosc zakupu domow oraz ich wynajmowania
-dodatkowa mozliwosc do kupienia za PLN apartamentow ludziom ktorym no niestety nie chce sie uczciwie zarabiac,(xd)
ale to nie jakichs wypasionych tylko klasy "sredniej", by nie czuli sie jakby trzymali innych w garsci
-siłka i rekreacja
-co tydzien badz dwa zawody chociazby w bieganiu
-oczywiscie gangsterka i LSPD(XDDD)- akademia szkoleniowa dla policji, strazy, pogotowia, wojska
-Obowiazkowe zdanie uprawnien na kierowanie pojazdami, inaczej powazne konsekwencje,
Normalne zycie.. kazdy ma swoj zawod, moze zalozyc firme i ja rozkrecac miedzy innymi dzieki magazynom itp.
 

Jach00

Roleplay
ROLEPLAY
5
0
1
dużo rzeczy które zaproponowałeś są już na serwerze a takie pomysły jak realne zarobki to trzeba po prostu się trochę zastanowić i pozmieniać to
 
Status
Zamknięty.
Do góry