Co nowego?

[PL] Strefa Zagrożenia | Jedyny serwer zombie RP | Liczysz się Ty !

Diabelek

29
0
1
Przychodzę do Ciebie z pomysłem nowego projektu. Biorąc pod uwagę unikatowy scenariusz, którego nie ma jeszcze na Fivem wyróżnia się jeden z najbardziej popularnych scenariuszy końca świata jest obecnie tak zwana apokalipsa zombie. Zagłada ludzkości w rezultacie szybkiego rozprzestrzeniania się pewnego wirusa czy bakterii, które zmieniają swoje ofiary w bardzo agresywne i nierozumne istoty, owładnięte uczuciem głodu.

Przechodząc do realizacji projektu czyli rozgrywki. Myślałem nad tym by nasi gracze "budzili" się na lotnisku w Los Santos bądź innej placówce stworzonej przez naszych map editorów. Następnie udają się długą i żmudną podróż na której znajdują/poznają nowe osoby,istoty (zombie które dzieli się na różne klasy). Pozbyliście się sklepów lokalnych, każdy gracz, który będzie chciał założyć swoją własną działalność ma prawo wybrania miejsca gdzie jego sklep będzie się znajdował, musi jednak posiadać tam towary, które uzbiera na farmie (miejscu żywności chroniącym przez Umbrella Corporation). Przechodząc do frakcji bandytów, są to inaczej organizacje przestępcze. By założyć swój obóz, musisz liczyć min 15 osób i uzbierać surowce czyli np 5 000 żywności, materiały budowlane itp. Zombie wychodzą w nocy (w ciągu dnia 10 razy),noc trwa min po 30 minut i przez ten czas albo się chowasz albo próbujesz udowodnić, że nocnym wilkiem jesteś właśnie Ty. Damage broni jest zwiększony, unikatowe miejsca,frakcje, którzych nie znajdziesz na innym serwerze osadzonym w świecie postapokaliptycznym. Będzie to jedyny serwer, który wciągnie Cię fabularnie i pozwoli Ci miło spędzić czas (czasami będzie ten dreszczyk ).

Pomysł jest unikatowy i jedyny swoim rodzaju. Mogą nastąpić zmiany dotyczące rzeczy, które są wyżej wymieniony. Jeżeli jesteś fanem owego trybu i chciałbyś nam pomóc w budowie jedynego serwera roleplay w Polsce to zapraszam na :

Kontakt discord : Diabełek#4356
Discord : https://discord.gg/cJdXCMt
 
Do góry