Co nowego?

[PL]ADVGamingRP|WL-ON-TYLKO ROZMOWA|INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA|discord.gg/uxut

331
Witam bardzo serdecznie szukasz serwer RolePlay który nie jest taki sam jak każdy? dobrze trafiłeś teraz mniej więcej napiszę ci co możesz u nas spotkać!
331


ADVGamingRP
Discord: https://discord.gg/5VBUJJn
IP SERWERA: 51.83.236.87:30130
TEAMSPEAK3: 178.217.187.74


Krótki opis co możecie spotkać u nas!

Whitelista jest u nas włączona ze względu na trolle które chodzą po serwerach aby tylko zniszczyć rozrywkę z gry oraz zepsuć prace w to włożoną.Zdajemy ją na discord krótkimi pytaniami z np z regulaminu aby sprawdzić wiedzę gracza na ten temat, część jest tylko rozmowna nie ma podania w formie pisemnej.Po zdaniu wszystkich pytań błyskawicznie dostaniesz rolę dzięki której wejdziesz momentalnie na serwer ponieważ WHITELISTA połączona jest z discordem i weryfikuje ona przy wejściu czy masz odpowiednią rolę!

Customowe pojazdu NON-ELS dla frakcji, signy pojazdów (chodzi o ich malowanie) zostało zrobione customowo aby ze sobą współgrało. Customowe pojazdy są także oczywiście do kupienia w salonie są to pojazdy które dostarczą wam wiele radości np: Duża możliwość tunningu takiego pojazdu, ulepszenia pod względem technicznym są odczuwalne.

Ubrania dla EMS zrobione zostały także autorsko inne służby posiadają takżę ubrania customowe!

Frakcje: Możecie u nas wstąpić w szeregi EMS, LSCM, LSPD oraz SHERIFF DEPARTMENT

Macie także możliwość założenia własnej firmy jeśli macie naprawdę fajny pomysł który wniesie do naszego RP cos ciekawego piszcie podanie a wezmiemy to pod uwagę!

Większość czasu technicznego poświęciłem w pełni na optymalizacje aby gracze z gorszym sprzętem mogli bez problemu wczuć się w role!

Narkotyków jest u nas 5 rodzajów są one ukryte w miejscach bardzo realistycznych dla danego narkotyku po spróbowaniu danego rodzaju mamy także efekt po nim związany przekonasz się na miejscu!

Napady znajdziecie u nas od sklepów, barów, jubilera po banki oraz Humane Labs napady na banki charakteryzują się cierpliwością ponieważ nie możemy przegrzać wiertła, co innego tyczy się napadu na jacht gdzie po hackowaniu pokładu dolnego idziemy do pokoju w którym są uzbrojeni przeciwnicy którzy bronią tego miejsca po zlikwidowaniu ich możemy przejść do otworzenia oraz wywiercenia sejfu i zabrania gotówki z lady!

Macie u nas możliwość posiadania dwóch postaci druga jest dla wspierających wyjątkiem jest naprawdę bardzo fajny pomysł na drugą postać!

Absolutny brak P2W

Na koniec o administracji możecie zawsze liczyć na błyskawiczną pomoc w każdej sprawie serwerowej zawsze rozwiążemy twój problem tak szybko jak to się da!

Organizacje, Mafie, Gangi, Cartele- na którąś z tych grup przestępczych macie możliwość złożenia podania od was zależy kim się staniecie w tym MIEŚĆIE!
Ode mnie to będzie wszystko mam nadzieję ze spotkamy u nas na serwerze! Powodzenia
 
Do góry