@News: Nowe DLC Arena War już dostępne w GTA Online @News: Nowe radio Los Santos Underground dostępne w GTA Online @GTA ROLEPLAY: Planeta Roleplay BETA - Serwer Rp testowy 92.42.45.135:32006

roleplay Paletoplay.pl WL ON - Autorskie Skrypty - PaletoBay

Temat na forum 'FiveM' rozpoczęty przez Gienio, Maj 9, 2019.

 1. Gienio

  Gienio GTA Forums
  1/6

  1
  Ratings:
  +0
  IP SERWERA:185.238.74.176:30120

  PLATFORMA: FIVEM
  STRONA SERWERA: PALETOPLAY.PL

  Personel
  Nasza ekipa składa się z pięciu doświadczonych osób, które mają na celu zapewnienie dobrego poziomu rozgrywki na serwerze o każdej porze dnia i nocy.

  Miejsce wydarzeń
  Paleto Bay to mała mieścina położona w]Blount County. Tutaj na każdym kroku będziesz spotykać innych ludzi.

  Czat głosowy
  Czat głosowy jest podstawą komunikacji na naszym serwerze. Pozwala on na lepsze wczucie się w postać oraz zwiększenie immersji. Czat głosowy nie ogranicza w żaden sposób tempa akcji.

  Menu, menu, menu
  Masz dość wpisywania komend? U nas wszystko załatwisz jednym kliknięciem. Koniec z zapamiętywaniem czasem bardzo skomplikowanych poleceń, cała klawiszologia opiera się na kilku podstawowych klawiszach.

  Domy
  Wszyscy gracze mogą zakupić swoje lokum, lub przyczepę - zależy ile zarabiasz.

  Biznesy
  U nas prace z urzędu to jedynie dodatek dla nowych obywateli. Prawdziwe pieniądze zarobisz w biznesie prowadzonym przez innego gracza. Nie ma biznesu, w którym byś czuł się spełniony? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go sam otworzył.

  Wydarzenia
  Koniec z nudą! Właściciele biznesów bardzo chętnie organizują różnego typu eventy, które pomagają się zintegrować lokalnej społeczności a przy okazji są dobrą reklamą dla biznesu.

  60 FPS

  Ilość pluginów, pojazdów i map jest dostosowana pod to, aby rozgrywka na serwerze toczyła się płynnie i abyś miał zawsze 60 klatek w centrum [​IMG]
   
  Wczytywanie...

Poleć forum