Co nowego?

Nowy serwer Royals RP 3.0

Czy czyste RP jest dla ciebie najważniejsze?


  • Total voters
    2
icon.png
Zapraszam was bardzo serdecznie na serwer Royals RP 3.0 Jest to serwer na którym masz możliwość odgrywania konkretnej roli swoją postacią, to ty wybierasz czy jesteś kurierem, górnikiem czy też gangsterem który lubi mieć na pieńku z policją. Dzięki możliwości tworzenia gangu możesz przejać kontrolę nad wyspą i budzić strach wśrod innych graczy. Serwer jest na bieżąco aktualizowany dzieki czemu zapewniamy ci świetną rozgrywke i mnóstwo nowych dodatków oraz aut.

Stawiam duży nacisk na czyste RP więc masz pewność że nie znajdziesz u nas ludzi którzy nie potrafią czysto odgrywać.

Administracja na zmiany po 2-3 godziny robi spectate serwera aby odrazu wywalać oraz banowac osoby ktore nie potrafią grać oraz które używają cheatów.

Znajdziesz u nas bogato rozbudowany system frakcji dzięki któremu bedziesz mógł wybrać zawód w którym chcesz pracować. Aktualna liczba zawodow wynosi 10 + zawody państwowe takie jak LSPD oraz EMS. Dzięki możliwością naszego hostingu masz pewność że nie utracisz żadnych postępów gry ponieważ wykonujemy kopię zapasową co 10 minut.
1_grinning.png


To co nas wyróżnia:

-Tablet dla LSPD

-Tablet dla EMS

-System głosowania na prezydenta wyspy

-Worek do zakładania na głowe

-Bagażnik do przewożenia zakładników oraz do porwań

-Sądowy system kar. Koniec z ustalaniem długości kary przez LSPD.

-System informatyczny EMS,menu pacjenta oraz karta jego leczenia.

-Możliwość postawienia na mapie bydynku twojej firmy (nawet zaprojektowania go dla ciebie) *

-Możliwość stworzenia pojazdu specjalnego dla twojej firmy (zaprojektowanie go) *

-Możliwość sprzedaży aut w systemie gracz-gracz z możliwością aukcji

-System poszukiwacza skarbów (na wyspie są rozmieszczone wskazówki i zagadki które trzeba rozwiązać aby znaleźć sporą ilość $)

-Nazwa oraz logo twohjej firmy na pojazdach NPC oraz na budynkach system reklamy *

-Budynki specjalne oraz pojazdy specjalne dla VIP*

Atrakcyjne zarobki dostosowane do twojego oddania w prace, możliwości awansu a co za tym idzie możliowść większej wypłaty. Na wstępie zostały rozmieszczone plantacje narkotyków takich jak:

Opium

Metamfetamina

Kokaina

Marichuana

Zysk z narkotykow jest naprawdę duży i zależy tylko i wyłącznie od tego ile dasz radę sprzedać o ile nie złapie cie policja. W sklepach znajdziesz niezbędne artykuły takie jak: -Chleb -Woda -Zestaw naprawczy -Wiertarka do sejfu W banku zdeponujesz swoje pieniądze ale nie tylko masz też możliowść zrobienia napadu na bank i zgarnięciu sporej sumki $. W salonie samochodowym znajdziesz zwykłe jak i drogie importowane samochody takie jak : -Audi -BMW -Porshe,mercedes , + ponad 100 innych aut z importu!
Zapraszam na serwer discord w celu rejestracji do serwera. Nie czekaj! Startujemy 15.01.2019 Dołącz do nas już teraz i baw się na całego!

Discord- https://discord.gg/4kV73aFNasz Filmik promocyjny kliknij :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry