Co nowego?

Nowe klubowe DLC już 24 lipca! Mamy trailer!

Bestedid

25
33
13
Po wielu tygodniach oczekiwania, w końcu Rockstar mógł śmiało ogłosić premierę nowej aktualizacji! Zobaczymy ją w GTA Online, już 24 lipca. Czekają na was, nowe misje, postacie, pojazdy, i wiele, wiele innej zawartości. Wypuszczono także trailer aktualizacji!

Najdroższe dlc! Nie czekaj i skorzystaj z usług gtaforums.eu. Miasto może być twoje!

 

Wujeek

15
8
3
Najbardziej nurtuje mnie ten balon nad los santos. Nie wiem czy on sugeruje jakies specjalne mozliwosci typu tak jak avanger z ladownią. Tyle ze z dyskoteka w powietrzu...Troche wyobraznia poniosla mnie. Hehe. Bo przeciez kluby jako dyskoteka bedzie w formie posiadlosci a nie pojazdu. W kazdym razie do czegos bedzie potrzebny.
 

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
Jeszcze ciężarówka dyskotekowa będzie. Dziś pozostają nam jeszcze spekulacje, ale już jutro wszystko będzie wiadome. Ja osobiście nie mogę się doczekać bo update zapowiada się mega zajebiście.

0pKvOT6.png
 

max:io

2
2
3
Moim zdaniem Klub będzie kosztował od 2 do 5 milionów. Możliwe że będzie tam główne centrum do naszych biznesów np. securo i open road. Jutro się wszystkiego dowiemy
 

Wujeek

15
8
3
Max tak będzie zapewne. Do kupienia jeden z klubów w nim oprócz baletu, komputer za pomocą którego bedziemy kraść lub kupować zasoby, zasada bedzie taka sama jak ze wszystkim. Po za tymi zasobami zobaczymy co dodali. Moze w koncu bedzie mozna zatańczyć jak w GTA SA. :P
 
bardzo fajna sprawa te kluby nocne gra się rozwija zobaczymy co to będzie jak będzie można się rozwijać biznesowo update zapowiada się być bardzo duży
 

Wujeek

15
8
3
@Wiktor - Jeżeli chodzi o pojazdy to ta cięzarówka opancerzona z działkiem nad kabiną przykuła moją uwagę najbardziej. Wiadomo dojdą nowe zwykłe pojazdy osobowe i kilka innych bojowych lub użytkowych ( Imprezowy bus ). Jutro zobaczymy co i jak. Może dildo będzie w klubie przy barze przy której będzie ładna pani w bikini hehe :D
 

Wujeek

15
8
3
Miejmy nadzieje ze DLC z tymi Klubami wprowadzi do swiata GTA duzo rozrywki. Zasoby pewnie na podobnej zasadzie beda. Trzeba bedzie sie tłuc z botami. Albo kupic do klubu. Ale po za tymi zasobami miejmy nadzieje ze cos fajnego bedzie w tym DLC. Jeden klub to za malo. Fajnie by bylo jakby zrobili mozliwosc zakupu kilku. ( tak jak magazyny max 5 ) ale to złudne myslenie.


Portfele macie pełne ? Jesli jeszcze nie to zapraszam do Money Lobby.
 

Wujeek

15
8
3
Podobno 4 DJ ma byc. Tez mnie to zastanawia na jakiej podstawie rozkrecamy klub. Trzeba bedzie ich wykupic, ukrasc czy co xD a moze w jednym klubie beda 4 sale ? He. A moze po prostu przy kupieniu klubu trzeba bedzie wybrac jednego. A moze beda misje z tymi 4 DJ'ami zeby ich odblokowac.
 
Do góry