update Nowe klubowe DLC już 24 lipca! Mamy trailer!

Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Drop
Zawładnij światem Los Santos dzięki pakietom Booster
Tanie klucze do GTA 5

BesteDit

GTA Forums User
Reaction score
33
Punkty
13
Po wielu tygodniach oczekiwania, w końcu Rockstar mógł śmiało ogłosić premierę nowej aktualizacji! Zobaczymy ją w GTA Online, już 24 lipca. Czekają na was, nowe misje, postacie, pojazdy, i wiele, wiele innej zawartości. Wypuszczono także trailer aktualizacji!

Najdroższe dlc! Nie czekaj i skorzystaj z usług gtaforums.eu. Miasto może być twoje!

Wujeek

GTA Forums User
Reaction score
8
Punkty
3
Najbardziej nurtuje mnie ten balon nad los santos. Nie wiem czy on sugeruje jakies specjalne mozliwosci typu tak jak avanger z ladownią. Tyle ze z dyskoteka w powietrzu...Troche wyobraznia poniosla mnie. Hehe. Bo przeciez kluby jako dyskoteka bedzie w formie posiadlosci a nie pojazdu. W kazdym razie do czegos bedzie potrzebny.

Zigibomba

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Zastanawiam się ile ten club będzie kosztował :D i jakie będą możliwości , jutro będziemy wiedzieli!

max:io

GTA Forums User
Reaction score
2
Punkty
3
Moim zdaniem Klub będzie kosztował od 2 do 5 milionów. Możliwe że będzie tam główne centrum do naszych biznesów np. securo i open road. Jutro się wszystkiego dowiemy

Wujeek

GTA Forums User
Reaction score
8
Punkty
3
Max tak będzie zapewne. Do kupienia jeden z klubów w nim oprócz baletu, komputer za pomocą którego bedziemy kraść lub kupować zasoby, zasada bedzie taka sama jak ze wszystkim. Po za tymi zasobami zobaczymy co dodali. Moze w koncu bedzie mozna zatańczyć jak w GTA SA. :P

yololysy

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
bardzo fajna sprawa te kluby nocne gra się rozwija zobaczymy co to będzie jak będzie można się rozwijać biznesowo update zapowiada się być bardzo duży

kisiel_toja

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Jestem ciekaw tego DLC, jak na razie moim ulubionym był smugglers run. Mam nadzieję że będzie spoko

Wujeek

GTA Forums User
Reaction score
8
Punkty
3
@Wiktor - Jeżeli chodzi o pojazdy to ta cięzarówka opancerzona z działkiem nad kabiną przykuła moją uwagę najbardziej. Wiadomo dojdą nowe zwykłe pojazdy osobowe i kilka innych bojowych lub użytkowych ( Imprezowy bus ). Jutro zobaczymy co i jak. Może dildo będzie w klubie przy barze przy której będzie ładna pani w bikini hehe :D

Zigibomba

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Mam nadzieje , ze jednak będzie to trochę innnego typu misje, bo ile można to samo w kółko robic :D

Wujeek

GTA Forums User
Reaction score
8
Punkty
3
Miejmy nadzieje ze DLC z tymi Klubami wprowadzi do swiata GTA duzo rozrywki. Zasoby pewnie na podobnej zasadzie beda. Trzeba bedzie sie tłuc z botami. Albo kupic do klubu. Ale po za tymi zasobami miejmy nadzieje ze cos fajnego bedzie w tym DLC. Jeden klub to za malo. Fajnie by bylo jakby zrobili mozliwosc zakupu kilku. ( tak jak magazyny max 5 ) ale to złudne myslenie.

Portfele macie pełne ? Jesli jeszcze nie to zapraszam do Money Lobby.

Wujeek

GTA Forums User
Reaction score
8
Punkty
3
Podobno 4 DJ ma byc. Tez mnie to zastanawia na jakiej podstawie rozkrecamy klub. Trzeba bedzie ich wykupic, ukrasc czy co xD a moze w jednym klubie beda 4 sale ? He. A moze po prostu przy kupieniu klubu trzeba bedzie wybrac jednego. A moze beda misje z tymi 4 DJ'ami zeby ich odblokowac.

Do góry