Nowa misja z ufo w GTA Online?

Temat na forum 'Aktualizacje i Dodatki do GTA Online' rozpoczęty przez GrzesiokkkPL, Marzec 14, 2018.

 1. GrzesiokkkPL

  GrzesiokkkPL GTA FORUMS

  Sosnowiec
  Ratings:
  +21
  Kilka dni temu społeczność GTA Online obiegła wiadomość o tajemniczej misji z kosmitami w roli głównej, którą fani odkryli w kodzie gry. Misję można już wykonać "legalnie", ale wymaga to mnóstwo pracy.
  [​IMG]
  Parę dni temu fanowska grupa Team Gurus odkryła intrygującą misję z kosmitami w GTA Online polegającą na przetransportowaniu ich jaj z rozbitego statku UFO. Fanom udało się dotrzeć do tego wyzwania poprzez ingerencję w kod źródłowy gry, natomiast okazuje się, że nie jest to jakaś niedokończona czy ukryta zawartość i tę niezwykłą misję można wykonać w całkowicie legalny sposób. Tyle że wymaga to mnóstwa pracy.

  Jak czytamy na Reddicie misja Alien Egg Supply Room wymaga 600 zakończonych misji Gunrunning (wprowadzonych wraz z niedawnym dodatkiem) i wykonania następnego takiego zlecenia między godz. 21.00 - 23.00. Jak by tego było mało, tę wyjątkową misję można wykonać tylko raz, więc jeśli spróbujecie ją wykonać, to cieszcie się każdą jej sekundą. Albo po prostu obejrzycie poniższe nagranie Team Guru prezentujące ją w akcji. Wybór należy do Was.
   
  • Like Like x 1
 2. NieHojb

  NieHojb GTA FORUMS

  Ratings:
  +0
 3. GrzesiokkkPL

  GrzesiokkkPL GTA FORUMS

  Sosnowiec
  Ratings:
  +21
 4. xFreze

  xFreze GTA FORUMS

  Ratings:
  +1
 5. HappyDzef

  HappyDzef GTA FORUMS

  Ratings:
  +3

Poleć forum