Co nowego?

MTAPUB.PL

d3v

1
0
1
m5UHn4X.png

SŁOWEM WSTĘPU

Serwer stworzony przez znajomych grających w roleplay długie lata. Każdy z nich w wolnych chwilach od pracy tworzy dla nas coś nowego i pracuję nad tym aby serwer działał jak najlepiej. Nasz zespół to mili, profesjonalni, a przede wszystkim doświadczeni gracze, którzy zawsze postarają się pomóc. Szukasz odpowiedniego miejsca dla siebie, śmiało dołącz do naszego community.

ROZGRYWKA

Główna rozgrywka będzie się toczyła w San Fierro, zauważyliśmy że serwery które prowadzą rozgrywkę cieszą się popularnością i nie ukrywamy że sami preferujemy bardziej San Fierro niż inne miasta, nie oznacza to że nie będą one rozwijane! Przy każdym większym miejscu będą ustawione skuterki publiczne aby nowi jak i starzy gracze którzy nie mają pojazdu mogli poruszać się wygodnie po mapie.

GOSPODARKA

Chcemy wprowadzić gospodarkę typu Easy/ Medium, oczywiście wszystko w granicach rozsądku, to nie ma być serwer na którym otrzymujemy kilka milionów za jeden punkt w pracy. Zarobki będą w tysiącach i na początkowych pracach nie będą one przekraczały 2/3 tysięcy za punkt jeśli takowe prace by się pojawiły. Chcemy kontrolować gospodarkę aby serwer szybko nie upadł i stał jak najdłużej.

ZASOBY

Podstawą serwera jest każdemu znany " PYS 3.0 " lecz staramy się dodawać różne urozmaicenia i autorskie smaczki, nie ukrywamy tego że bazujemy na plikach z internetu i nie zmieniamy autorów w plikach, szanujemy ciężką pracę danych programistów. Staramy się wykonać serwer jak najlepiej wizualnie a także technicznie aby wyróżniał się na tle innych serwerów.

PRACE

Zamysł na prace jest taki aby z każdą pracą wprowadzać próg "RP" które będą potrzebne do kolejnych prac, również chcemy wprowadzić poziomy w pracach aby gracze nie nudzili się na jednej czy tam dwóch nudnych pracach.

CRIME

Po pierwszej ankicie która się odbyła na discordzie gracze zdecydowali że chcą aby na serwerze znajdowały się bronie, napady, konwoje. Na serwer zostanie wprowadzony system broni wraz z systemem narkotyków oraz napadów. Chcemy aby nasze SAPD odgrywało konwoje które gracze będą mogli odbijać, oczywiście cały regulamin zostanie wypisany na naszym discordzie.

FRAKCJE SERWEROWE

Aktualnie poszukujemy liderów frakcji, posiadasz jakieś doświadczenie? Dołącz na naszego discorda i złóż podanie, może to właśnie ty zostaniesz wybrany na lidera danej frakcji! Chcemy aby na naszym serwerze można było odegrać jakieś ciekawe akcje RP a do tego potrzebujemy służby mundurowe, jako administracja jesteśmy w stanie zaoferować pełne oskryptowanie i pomoc jeśli coś by nie poszło tak jak powinno.

EKIPA SERWERA

Nasza ekipa serwera składa się aktualnie z 7 osób, nadal poszukujemy osób które chcą spróbować swoich sił jako administrator serwera, nabór trwa na naszym discordzie do którego link znajduje się na samym dole zapowiedzi. Jako administracja staramy się rozstrzygać wszelkie spory tak aby każda z pokrzywdzonych stron nie została pokrzywdzona, jesteśmy mili, wyrozumiali i chętnie pomagamy jak tylko możemy, często można nas zobaczyć jako zwykłych graczy bo też nimi jesteśmy. Każdy z Właścicieli serwera posiada ukończone 18 lat więc jest to wiek w którym nie podejmuje się już decyzji które mogą wpłynać na zły wizerunek serwera i dbamy o jego dobre imię.

Zdjęcia z serwera

Aktualnie na serwerze trawają pracę nad plikami w których nie jesteśmy wam w stanie nic ciekawego pokazać ponieważ pracę trwają dopiero od 3 dni, oczywiście czymś się pochwalimy na naszym discordzie więc warto na niego dołączyć!

KOŃCZĄC

Dziękujemy za zainteresowanie się naszym serwerem i przeczytanie zapowiedzi, mamy nadzieję że zawitasz do nas na serwer discord i zobaczymy się wkrótce na serwerze!

Nazwa serwera: MTAPUB.PL
Adres IP: mtasa://51.75.47.42:20984
Sloty: 30 ( Najprawdopodobniej zostaną zwiększone do czasu startu )
Gamemode: RPG + Elementy RP
Serwer Discord: https://discord.gg/yZKvGmeysR

Przybliżona data startu: 11.06.2020r.
 
Do góry