Co nowego?

Money Drop GTA Online

throw007

2
0
1
Polecam usługi oferowane przez Asaxo. Ceny lepsze od konkurencji, którą znam, same sesje częste i bezproblemowo można zgarnąć cała kwotę, za którą się zapłaciło. Na plus również możliwość rozłożenia zebrania dropa na raty (czytaj: na kilka dni).
 
Witam
Dlaczego konto nie jest aktywne od dluzszego czasu? Zebrałem ~30mln po czym konto z money dropem nie bylo zalogowane od jakis 2 tygodni
 
V5CkrO8.png
Lobby GTA Money Drop to prosty i bezpieczny sposób na dodatkowy zastrzyk wirtualnej gotówki. Jedyne co musisz zrobić to zapłacić 5€. Dzięki temu gracz na sesji obrzuci cię kasą. Money Drop GTA Online to rozwiązanie, które pozwala na zrzucanie hajsu na platformie PC. Każdy worek, który spadnie na głowę twojej postaci to 2500$. W godzinę możesz zarobić nawet 65 000 000$. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu Anty-Cheat Rockstara nie wykryje twojej kasy. Bez obaw zbierzesz 100 000 000$. Usługa ta nie wymaga od ciebie podawania danych do logowania. Wszystko co musisz zrobić to wysłać donate’a, w którego treści znajdzie się twój nick Rockstar Games Social Club. W zamian otrzymujesz dostęp do Lobby i to bez limitu czasowego lecz to nie może trwać zbyt długo.

Postaraj się zebrać wirtualne fundusze jak najszybciej. Sesje odbywają się w specjalnym Lobby bez żadnej przerwy. Donate możesz wysłać więc w każdej chwili. Pamietaj aby działać zgodnie z tym, co zapisane jest w regulaminie. Jeśli chcesz uczestniczyć w sesji upewnij się, że masz minimum 10 level. Po zebraniu zakupionej kwoty, musisz pamiętać o usunięciu konta ze znajomych które zrzuca drop. Hajs, który uda ci się zebrać nie powinien być wpłacany do banku. Kasą możesz dobrowolnie dysponować w publicznych sesjach.

XLkOtJi.gif


Spośród wielu przetestowanych miejsc to właśnie lotnisko Los Santos International Aiport jest najlepszym miejscem na Money Drop w GTA Online. Dzięki dużej przestrzeni można znaleźć dobre miejsce do odbierania wirtualnego hajsu.


Money Drop jest dostępny na PC (komputer). Wybierz metodę płatności która Ci odpowiada. Pamiętaj aby w treści donejta wpisać: "Ackeptuję regulamin "Money Drop". Przestrzegaj zasad i nie wpłacaj pieniędzy do banku. Kasę trzymaj w portfelu. Aby wziąć udział w lobby gdzie dropiony jest wirtualny hajs, wpłać przez TipeeeStream kwotę 5€. Wypełnij wymagane pola. W nazwie wpisz nick konta Rockstar Games SocialClub, które będzie uczestniczyć w sesji (Jeśli posiadasz nick z kropką to napisz go bez kropki).

Money Drop organizowany jest codziennie 24 godziny na dobę ⏱
Jeżeli nie masz czasu uczestniczyć w lobby Money Drop to możesz zdobyć GTA$ 300 000 000 w 10 minut do banku za 15€ Twoje konto zostanie bezpiecznie poddane operacji modowania. Więcej informacji w zakładce Modded Lobby.
Just for 10€, you can take part in a special Money Lobby lobby, where bags of GTA$ will be dropped on your character in GTA 5 Online. The session will take place on PC. The bags contain 2500$ each, this amount will effectively prevent the interest of Rockstars Anti-Cheat system. Using this method, you will be able to collect GTA$ 100 000 000. Contact Discord. Write private message to Asaxo
17miDvr.png
Dodatkowe metody płatności dzięki TipandDonation
www.tipanddonation.com/asaxo
SMS - Wpłać przez TipandDonation kwotę 30 zł SMS + VAT. Najpierw upewnij się, czy twój operator obsługuje SMS Premium, i czy twój numer telefonu ma taką funkcję odblokowaną. Jeśli nie, odpowiedź na to znajdziesz w internecie. Następnie wypełnij szczegółowo wszystkie pola. Wpisz w jednym z nich nick konta Social Club, które będzie uczestniczyć w sesji gdzie zrzucana jest wirtualna kasa. Po wypełnieniu danych zostaniesz przeniesiony/a na stronę serwisu, gdzie podajesz numer swojego telefonu, z którego chcesz wysłać wiadomość. Po wpisaniu numeru nie wyłączaj strony, wpisz kod na telefonie i poczekaj na przekierowanie do finalizacji transakcji. Całkowity koszt przez SMS może wynieść ok. 36 zł.

Szybki przelew, Blik - Wpłać przez TipandDonation kwotę 25 zł. Wypełnij szczegółowo wszystkie pola. Wpisz w jednym z nich nick konta Social Club, które będzie uczestniczyć w sesji. Po wypełnieniu danych zostaniesz przeniesiony/a na stronę serwisu, gdzie wybierasz swój bank przez który chcesz zapłacić za usługę.
Zapoznaj się dokładnie z regulaminem Money Dropa na PC aby cały proces zrzutu wirtualnych pieniędzy w GTA Online przeszedł szybko i bezpiecznie oraz obejrzyj wideo jak dołączyć do sesji dla znajomych
1. Aby zebrać hajs, musisz zaakceptować zaproszenie do znajomych na Social Club o treści "gtaforums.eu money drop".
2. Kiedy już przyjmiesz zaproszenie do znajomych od konta sypiącego, dołącz do sesji Money Lobby w GTA Online (do konta, które wysłało Ci wiadomość z wiadomością z punktu pierwszego.
3. Gdy już dostaniesz się na sesję to udaj się na lotnisko Los Santos. W sesji Money Drop nie używaj broni.
4. Na miejsce zrzutu możesz udać się pojazdem ale nie zostawiaj go gdzie odbywany jest drop kasy. Odstaw go kilka metrów od głównego miejsca.
5. W czasie zbierania kasy nie możesz się poruszać i nie możesz podchodzić do innych zbierających Money Dropa.
6. W czasie sesji nie musisz non-stop siedzieć przed komputerem jednak, aby nie wyrzuciło Cię z sesji, poruszaj co jakiś czas myszką albo połóż coś ciężkiego na przycisk Capslock lub Tab żeby był wciśniety).
7. Po zebraniu 100 000 000$, opuść sesję i usuń konto sypiące ze znajomych na Social Club.
8. Zebranych funduszy nie wpłacaj do banku.
10. Pieniądze z Money Dropa wydawaj tylko na sesjach publicznych.
11. Wpłacone donejty na "Money Drop" nie podlegają zwrotowi.
12. Osoby, które nie będą przestrzegać regulaminu zostaną wyrzucone z lobby i stracą dostęp do Dropa.

Wpłacając donate i uczestnicząc w lobby Money Drop akceptujesz powyższy regulamin.

nrI3Nif.png
Jak długo się czeka na zapro na social Clubie ?
 
Do góry