Co nowego?

Money Drop GTA Online

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
Money Drop na razie nie działa!
zeOq77g.gif

Money Drop to prosty i bezpieczny sposób na kasę w GTA Online w Lobby. Za 10 € lub 45 PLN otrzymasz pakiet Ultimate, zawierający 45 000 000 GTA$ w banku. Jest to rozwiązanie które pozwala na wygenerowanie przez bota bezpiecznej sumy, a Anty- Cheat nie wykryje zdobytych funduszy. Money Drop Ultimate to bezpieczne GTA$, a jedyne co potrzebujesz, to minimum 1 garaż w Eclipse Tower wypełniony darmowymi furami. Bot będzie zrzucał fury, a ty musisz tylko je podmieniać.

Uczestnicząc w sesji Money Drop, musisz posiadać apartament z garażem najlepiej w Eclipse Tower wypełniony darmowymi samochodami, które są dostępne w Legendary Motor Sports. W przypadku gdy nie masz żadnej posiadłości, będzie potrzebny garaż na 2 pojazdy. Garaż na San Vitas St jest za darmo, a jeżeli go nie ma, to zdobądź 25k i kup na Unit 124 Populat St. Wypełnij go dwoma darmowymi pojazdami i udaj się do bota na sesje po zrzut pojazdu. Zrzucony pojazd przez bota podmień, wjeżdżając nim do garażu. Następnie udaj się na publiczną sesję, włącz tryb pasywny i podjedź do Los Santos Customs, żeby sprzedać pojazd. Po sprzedaniu kup od razu apartament w Eclipse Tower i wypełnij go dziesięcioma darmowymi pojazdami. Wróć ponownie do sesji bota po dostawę.

bikersgta-removebg-preview.png


Do otrzymania kwoty 45 000 000 GTA$ potrzebujesz 6-ciu garaży. Jeżeli nie stać cię od razu na zakup wszystkich garaży z apartamentem, to musisz z załadowanego garażu sprzedać jeden pojazd i kupić apartament. Dodaj do poprzedniego garażu jeden darmowy pojazd, aby otrzymać zwrot. Nowy garaż wypełnij Elegy lub innymi darmowymi pojazdami, powtarzając potem tę czynność jeszcze 4 razy. Pamiętaj, że nie możesz sprzedawać wszystkich pojazdów od razu. Co 30 godzin możesz sprzedać maksymalnie 4 pojazdy w odstępach czasowych., np. jeden co 2-3 godziny.Donejt na Money Drop - w polu nick wpisz swój nick Social Club, w polu e-mail podaj mail do otrzymania potwierdzenia zakupu, a w polu wiadomość napisz coś niezwiązanego z sesjami Money Drop np. pozdrowienia lub zostaw puste i przejdź do wyboru metody płatności.

Tipply PLN - Paysefcard, Blik, Cashbill (szybkie przelewy online), SMS, Paypal
p%C5%82atno%C5%9B%C4%87i-2-png.765


Kupując dostęp i uczestnicząc w sesji Money Drop akceptujesz regulamin.

Pytania dotyczące sesji Money Drop możesz zadawać w poście, nie w wiadomości prywatnej.
 
Do góry