Market Modowanie konta GTA Online z Boost

Asaxo™

ADMINISTRATOR
Reaction score
1166
Zdobyte trofea
93
Modowanie konta GTA Online.png

Modowanie kont jest aktualnie niedostępne
Modowanie konta GTA Online na PC dzięki GTA Booster umożliwi Ci bezproblemowy podbój przestępczego świata. W szybkim czasie dołączysz do grona bossów Los Santos. Twój majestat przerazi innych graczy, kiedy zobaczą wysoki level twojej postaci. Jeśli nie, to zawsze możesz skorzystać z ekskluzywnej broni zakupionej z funduszy Boostera i pokazać, gdzie ich miejsce. Modowane konto GTA 5 dzięki Booster to szybki i bezpieczny sposób na wirtualną kasę.


Modowanie kont GTA 5 Online.png

Dopiero co zacząłeś grać w GTA 5 Online? Wyzerowano twoje konto? A może wszystko wydałeś i potrzebujesz funduszy na nowe DLC? Z pomocą przychodzą pakiety modowania BOOST dzięki którym jeszcze bardziej możesz zarządzać swoim biznesem w kryminalnym świecie San Andreas.


Pakiet Ultra - Bardzo korzystny pakiet modowania za 10 € / 45PLN z pomocą którego odblokujemy bronie, dodamy statystyki oraz GTA$ 100 000 000. Dzięki nam kupisz pożądanego miniguna oraz wyrzutnię namierzającą, ponieważ dodajemy także Level 120. Dostaniesz również wymaksowane statystyki postaci oraz ulepszenia LSC.Pakiet Crime - Ten zestaw do GTA Online za 20 € / 85 PLN zawiera sumę GTA$ 200 000 000 która wystarczy Ci na zorganizowanie niezłego arsenału broni, czy też pojazdów bojowych - Tampa, Hydra, Oppresor, oraz Akula. Resztę możesz przeznaczyć na dostępne w GTA Online nieruchomości przestępcy - biuro, baza, bunkier. Dodatkowo 150 Level, oraz najwyższe statystyki, i odblokowanie większości dostępnej zawartości. Dzięki takim inwestycjom staniesz się znaną postacią GTA i przestępczym bossem..Booster Pack - Konkretne doładowanie wirtualnej kasy oraz punktów RP za 30 € / 125 PLN . Dzięki niemu łatwym sposobem staniesz się bossem przestępczego świata GTA V Online. Za okrągłą sumę GTA$ 400 000 000 kupisz nieruchomości, najlepsze i najdroższe pojazdy - m.in. złoty samolot, Ruiner, Lazer, Voltic i wiele, wiele innych. Pozwolą Ci one na zyskanie dużej przewagi nad innymi graczami. Resztę wirtualnej gotówki możesz przeznaczyć na amunicję do karabinów i śmiercionośne strzały z działa orbitalnego. W pakiecie otrzymasz również 250 Level oraz wszystkie możliwe odblokowania.Modowanie konta GTA 5.png
Aby zakupić bezpieczne modowanie konta GTA 5 Online wpłać kwotę odpowiadającą pakietowi. W polu nazwa wpisz swój nick z Social Club, w polu kwota kwotę za wybrany pakiet Boost. W treści donejta nie pisz nic o pakiecie Boost. Dane do logowania Social Club lub Steam prześlij mi w wiadomości prywatnej.
płatnośći.png
Wyślij prywatną wiadomość. W treści wiadomości wpisz "GTA Boost", a w polu wiadomości swój nick z donate. Prześlij dane do konta: Social Club mail i hasło lub jak masz grę GTA na Steam to login i hasło. Zmień swoje hasło na tymczasowe np. Tymczasowe123.

Tipply PLN - Paysefcard, Blik, Cashbill (szybkie przelewy online), SMS, Paypal

Streamelements- Visa Mastercard, Paysefcard, Paypal (nie musisz posiadać waluty w €. Przy płatności system przelicza na złotówki)
  • Gdy twoje zamówienie zostanie zrealizowane zmień swoje dane dla zasady i ciesz się rozgrywką w GTA Online.​
  • Do konta GTA V na Epic wystarczą dane bez Social Club + wyłączenie dwuetapowej weryfikacji.​
  • W przypadku Steam pamiętaj o wyłączeniu Steam Guard na telefonie i komputerze, aby nie przedłużać realizacji twojego zamówienia.​
  • Jeżeli nie chcesz podawać danych do konta GTA, a potrzebujesz wirtualnej kasy to skorzystaj z opcji Money Drop który jest organizowany w bezpiecznym Lobby. Money Drop kupisz tutaj
Formularz przesłania danych GTA na Boost

Nazwa wiadomości: GTA Boost

Donate: twoja nazwa wpisana podczas wysyłania donejta

Pakiet: nazwa pakietu który został przez ciebie zamówiony

* Wpisz odpowiedni format platformy na której masz GTA Online

Login: e-mail jeżeli Social Club lub Epic, a do Steam nazwa/login nie email

Hasło: twoje hasło (tymczasowe)

Modowanie konta GTA Online jest dostępne tylko na platformie PC (Social Club, Steam, Epic). Czas realizacji zamówienia trwa zazwyczaj od 15 minut do 1 godziny. W innych przypadkach może to potrwać do kilku godzin. Jeżeli ktoś zakupił przed tobą, to musisz poczekać na swoją kolej. Informację o zakończeniu realizacji dostaniesz w wiadomości prywatnej.
 

Szatanes

Użytkownik
Reaction score
10
Zdobyte trofea
3
Polecam. Konto miałem modowane na początku grudnia 2017r. i nie dostałem ani bana ani zmiany zrobione przez GTAFORUMS nie zostały cofnięte przez ROCKSTAR. Kasa i lvl są genialnym rozwiązaniem dla osób które nie mają czasu spędzać całych dni na wykonywanie zadań by móc coś osiągnąć/kupić wymarzony sprzęt/samochód/posiadłości w GTAV ONLINE.
 

_Lukins_

Użytkownik
Reaction score
2
Zdobyte trofea
3
Polecam. bana nie mam już od początku stycznia 2018r .Dostałem wszystko to co chciałem no i cieszę się nowym kontem. czekałem jakieś 20min i zrobione , bez jakichkolwiek problemów.
 

Kubix

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
Polecam, nie czekałem nawet 20 minut i wszystko jest na koncie i można wydawać
 

Heziu

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
Obsługa faktycznie szybka. Cierpliwie odpowiedziano na wszystkie moje pytania. Za jakiś czas napisze update co do bezpieczeństwa opcji. Jak na razie brak niedogodności ze strony R* Na dzień dzisiejszy oceniam na 10/10.
 
Do góry