Co nowego?

Modowanie konta GTA Online z Boost

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
Modowanie konta GTA Online.png

Modowanie kont jest aktualnie niedostępne
Modowanie konta GTA Online na PC dzięki GTA Booster umożliwi Ci bezproblemowy podbój przestępczego świata. W szybkim czasie dołączysz do grona bossów Los Santos. Twój majestat przerazi innych graczy, kiedy zobaczą wysoki level twojej postaci. Jeśli nie, to zawsze możesz skorzystać z ekskluzywnej broni zakupionej z funduszy Boostera i pokazać, gdzie ich miejsce. Modowane konto GTA 5 dzięki Booster to szybki i bezpieczny sposób na wirtualną kasę.


Modowanie kont GTA 5 Online.png

Dopiero co zacząłeś grać w GTA 5 Online? Wyzerowano twoje konto? A może wszystko wydałeś i potrzebujesz funduszy na nowe DLC? Z pomocą przychodzą pakiety modowania BOOST dzięki którym jeszcze bardziej możesz zarządzać swoim biznesem w kryminalnym świecie San Andreas.


Pakiet Ultra - Bardzo korzystny pakiet modowania za 10 € / 45PLN z pomocą którego odblokujemy bronie, dodamy statystyki oraz GTA$ 100 000 000. Dzięki nam kupisz pożądanego miniguna oraz wyrzutnię namierzającą, ponieważ dodajemy także Level 120. Dostaniesz również wymaksowane statystyki postaci oraz ulepszenia LSC.Pakiet Crime - Ten zestaw do GTA Online za 20 € / 85 PLN zawiera sumę GTA$ 200 000 000 która wystarczy Ci na zorganizowanie niezłego arsenału broni, czy też pojazdów bojowych - Tampa, Hydra, Oppresor, oraz Akula. Resztę możesz przeznaczyć na dostępne w GTA Online nieruchomości przestępcy - biuro, baza, bunkier. Dodatkowo 150 Level, oraz najwyższe statystyki, i odblokowanie większości dostępnej zawartości. Dzięki takim inwestycjom staniesz się znaną postacią GTA i przestępczym bossem..Booster Pack - Konkretne doładowanie wirtualnej kasy oraz punktów RP za 30 € / 125 PLN . Dzięki niemu łatwym sposobem staniesz się bossem przestępczego świata GTA V Online. Za okrągłą sumę GTA$ 400 000 000 kupisz nieruchomości, najlepsze i najdroższe pojazdy - m.in. złoty samolot, Ruiner, Lazer, Voltic i wiele, wiele innych. Pozwolą Ci one na zyskanie dużej przewagi nad innymi graczami. Resztę wirtualnej gotówki możesz przeznaczyć na amunicję do karabinów i śmiercionośne strzały z działa orbitalnego. W pakiecie otrzymasz również 250 Level oraz wszystkie możliwe odblokowania.Modowanie konta GTA 5.png
Aby zakupić bezpieczne modowanie konta GTA 5 Online wpłać kwotę odpowiadającą pakietowi. W polu nazwa wpisz swój nick z Social Club, w polu kwota kwotę za wybrany pakiet Boost. W treści donejta nie pisz nic o pakiecie Boost. Dane do logowania Social Club lub Steam prześlij mi w wiadomości prywatnej.
płatnośći.png
Wyślij prywatną wiadomość. W treści wiadomości wpisz "GTA Boost", a w polu wiadomości swój nick z donate. Prześlij dane do konta: Social Club mail i hasło lub jak masz grę GTA na Steam to login i hasło. Zmień swoje hasło na tymczasowe np. Tymczasowe123.

Tipply PLN - Paysefcard, Blik, Cashbill (szybkie przelewy online), SMS, Paypal

Streamelements- Visa Mastercard, Paysefcard, Paypal (nie musisz posiadać waluty w €. Przy płatności system przelicza na złotówki)
  • Gdy twoje zamówienie zostanie zrealizowane zmień swoje dane dla zasady i ciesz się rozgrywką w GTA Online.​
  • Do konta GTA V na Epic wystarczą dane bez Social Club + wyłączenie dwuetapowej weryfikacji.​
  • W przypadku Steam pamiętaj o wyłączeniu Steam Guard na telefonie i komputerze, aby nie przedłużać realizacji twojego zamówienia.​
  • Jeżeli nie chcesz podawać danych do konta GTA, a potrzebujesz wirtualnej kasy to skorzystaj z opcji Money Drop który jest organizowany w bezpiecznym Lobby. Money Drop kupisz tutaj
Formularz przesłania danych GTA na Boost

Nazwa wiadomości: GTA Boost

Donate: twoja nazwa wpisana podczas wysyłania donejta

Pakiet: nazwa pakietu który został przez ciebie zamówiony

* Wpisz odpowiedni format platformy na której masz GTA Online

Login: e-mail jeżeli Social Club lub Epic, a do Steam nazwa/login nie email

Hasło: twoje hasło (tymczasowe)

Modowanie konta GTA Online jest dostępne tylko na platformie PC (Social Club, Steam, Epic). Czas realizacji zamówienia trwa zazwyczaj od 15 minut do 1 godziny. W innych przypadkach może to potrwać do kilku godzin. Jeżeli ktoś zakupił przed tobą, to musisz poczekać na swoją kolej. Informację o zakończeniu realizacji dostaniesz w wiadomości prywatnej.
 

Szatanes

1
10
3
Polecam. Konto miałem modowane na początku grudnia 2017r. i nie dostałem ani bana ani zmiany zrobione przez GTAFORUMS nie zostały cofnięte przez ROCKSTAR. Kasa i lvl są genialnym rozwiązaniem dla osób które nie mają czasu spędzać całych dni na wykonywanie zadań by móc coś osiągnąć/kupić wymarzony sprzęt/samochód/posiadłości w GTAV ONLINE.
 

Kubix

1
0
1
Polecam, nie czekałem nawet 20 minut i wszystko jest na koncie i można wydawać
 

Heziu

1
0
1
Obsługa faktycznie szybka. Cierpliwie odpowiedziano na wszystkie moje pytania. Za jakiś czas napisze update co do bezpieczeństwa opcji. Jak na razie brak niedogodności ze strony R* Na dzień dzisiejszy oceniam na 10/10.
 
Do góry