Modded Lobby

Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Drop
Zawładnij światem Los Santos dzięki pakietom Modded Lobby

Ponzi87

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Zakupiłem sobie money drop, ale stwierdziłem, że nie mam ochoty denerwować się żmudnym procesem zbierania gotówki i sprawami bezpieczeństwa. Dlatego też zdecydowałem się na usługę modded lobby w wersji ultra.
Administrator nie skończył jednak na zmodowaniu mojej postaci i dodaniu pieniędzy z tego pakietu. Dodatkowo dodał jeszcze 100 mln z money dropa, którego wybrałem na początku.
Jestem bardzo zadowolony z usług tego Człowieka. Polecam i pozdrawiam.

Regan

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Wszystko się udało i konto nabite na 300M + 50M za czas oczekiwania. Gorąco polecam.

throw007

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Wcześniej zakupiłem pakiet 100 mln $ w usłudze money drop, aczkolwiek chciałem mieć nieco więcej kasy oraz mieć odblokowane opcje w LSC/ broni - i postanowiłem wykupić usługę modded lobby w wersji ULTRA. Cena według mnie bardzo korzystna (dla klientów), ponieważ usługa oferuje naprawdę wiele, przy tym samym nie drenując naszego portfela. Sama realizacja na szybkim poziomie, dodatkowo otrzymałem bardzo hojny bonus w postaci większego poziomu oraz większej ilości kasy - z powodu oczekiwania dłuższego niż był wyszczególniony (chociaż ten dodatkowy czas i tak jest krótki według mnie). Samo modowanie nie zajęło wiele czasu, kasa jak i poziom pozwalają na o wiele przyjemniejszą rozgrywkę. :)

Podsumowując, usługa jak i podejście do kupującego na wysokim poziomie. Sam Asaxo to osoba wyrozumiała, odpowiadająca na wszelakie pytania (oczywiście zadawane pytania w granicach rozsądku). Jak najbardziej polecam kupno usług u tej osoby, szybko, tanio i bezpiecznie.

OCENA KOŃCOWA:

cena: 10/10
obsługa klienta: 10/10
czas realizacji: 10/10 (bonus całkowicie rekompensuje ten i tak niezbyt długo czas oczekiwania)
bezpieczeństwo: 10/10 - na stan dzisiejszy (jeśli coś by w tej kwestii się zmieniło, znajdziecie mój kolejny post poniżej)

Do góry