Modded Lobby

Asaxo™

Developer
Reaction score
992
Punkty
93
Credits
7935

Światem Los Santos rządzą najbogatsi i najpotężniejsi. Modowane konto GTA 5 Online na PC dzięki Modded Lobby umożliwi Ci bezproblemowy podbój przestępczego świata. W szybkim czasie dołączysz do grona bossów Los Santos. Twój majestat przerazi innych graczy, kiedy zobaczą wysoki level twojej postaci. Jeśli nie, to zawsze możesz skorzystać z ekskluzywnej broni zakupionej z funduszy z Full Modowania i pokazać, gdzie ich miejsce. Ten pakiet zapewni Ci poszanowanie w Los Santos i funkcjonowanie w GTA Online przez długie lata.

GTA$ 300 000 000 do banku w promocji Modded Lobby za 15€
Dodatkowo otrzymasz odblokowane wszystkie tatuaże. W treści donejta wpisz "Promocja", a w polu "kwota" 15€.
Dopiero co zacząłeś grać w GTA 5 Online? Wyzerowano twoje konto? A może wszystko wydałeś i potrzebujesz funduszy na nowe DLC? Z pomocą przychodzą pakiety Full Modowania dzięki którym jeszcze bardziej możesz zarządzać swoim biznesem w kryminalnym mieście San Andreas.

Za niewielką sumę 5€, otrzymasz fundusze i Level w pakiecie START które pozwolą Ci na łatwy start w świecie GTA Online. 30 000 000$ + 10 000 000$ oraz 50 Pioziom! to wszystko, czego potrzebujesz by stać się początkującym przestępcą. Pozwoli Ci to na zakup kilku nieruchomości oraz pojazdów. Natomiast otrzymany level sprawi, że dotychczas niedostępne bronie będą mogły się znaleźć w twoim arsenale. Gratis dodajemy także statystyki na maxa. Dzięki nim twoje umiejętności - m.in. celność oraz prowadzenie - poprawią się.

Bardzo korzystny pakiet ULTRA za 10€ za pomocą którego odblokujemy bronie, dodamy statystyki oraz 100 000 000$. Dzięki nam kupisz pożądanego miniguna oraz wyrzutnię namierzającą, ponieważ dodajemy także Level 120. Dostaniesz również wymaksowane statystyki postaci, odblokowane bronie oraz ulepszenia LSC.

Zestaw CRIMINAL za 20€ zawiera sumę 180 000 000$ + 50 000 000$ która wystarczy Ci na zoorganizowanie niezłego arsenału broni, czy też pojazdów bojowych - Tampa, Hydra, Oppresor, oraz Akula. Resztę możesz przeznaczyć na dostępne w GTA Online nieruchomości przestępcy - biuro, baza, bunkier. Dodatkowo 150 level, oraz najwyższe statystyki, i odblokowanie większości dostępnej zawartości. Dzięki takim inwestycjom staniesz się znaną postacią GTA i przestępczym bossem. Najdroższy, ale także najskuteczniejszy.

Pakiet ELITE to konkretne doładowanie funduszy oraz punktów RP za 30€. Dzięki niemu łatwym sposobem staniesz się bossem przestępczego świata GTA Online. Za okrągłą sumę 300 000 000$ + 100 000 000$ kupisz nieruchomości, najlepsze i najdroższe pojazdy - m.in. złoty samolot, Ruiner, Lazer, Voltic i wiele, wiele innych. Pozwolą Ci one na zyskanie dużej przewagi nad innymi graczami. Resztę pieniędzy możesz przeznaczyć na amunicję do karabinów i śmiercionośne strzały z działa orbitalnego. Nie muszę chyba mówić, że w pakiecie dostaniesz także 250 Level oraz wszystko odblokowane co tylko możliwe.

Przed zakupem przeczytaj dokładnie cały opis i wybierz pakiet który najbardziej Ci odpowiada. Dzięki temu szybko i bezpiecznie twoje doładowanie zostanie zrealizowane!
Pamiętaj aby hajs z Modded Lobby wydawać w publicznej sesji.
Wybierz pakiet zależnie od zasobności twojego portfela, jak i potrzeb.
Za dłuższy czas oczekiwania możesz otrzymać nawet GTA$ 100 000 000 do pakietu za minimum 10€

Dane do logowania Social Club lub Steam prześlij mi w wiadomości prywatnej. Przejdz do mojego profilu i kliknij pod avaterem: Wyślij prywatną wiadomość. W treści wiadomości wpisz "Modded Lobby", a w polu wiadomości swój nick z donate oraz dane do konta: Social Club mail i hasło lub jak masz grę GTA na Steam to login i hasło. Pamiętaj aby w przypadku Steam wyłączyć Steam Guarda na telefonie i komputerze.

Możesz również użyć płatności TipaandDonation wpłacając odpowiednią sumę za pakiet: 5€ - 25 zł 10€ - 45 zł, 15€ - 60 zł, 20€ - 80 zł, 30€ - 120 zł. Proces płatności jest praktycznie taki sam jak przez Tipeestream. TipandDonation obsługuje takie płatnośći jak: Paysefcard, Blik, Dotpay - szybki przelew online, SMS, Bitcoin oraz Sofort.

Modowanie konta jest dostępne tylko na platformie
PC (Social Club lub Steam). Czas realizacji zamówienia trwa zazwyczaj od 15 minut do 1 godziny. W innym przypadku może to potrwać do kilku godzin. Jeżeli ktoś zakupił przed tobą to musisz poczekać na swoją kolej. Informację o zakończeniu realizacji dostaniesz w wiadomości prywatnej.

Szatanes

GTA Forums User
Reaction score
9
Punkty
3
Credits
0
Polecam. Konto miałem modowane na początku grudnia 2017r. i nie dostałem ani bana ani zmiany zrobione przez GTAFORUMS nie zostały cofnięte przez ROCKSTAR. Kasa i lvl są genialnym rozwiązaniem dla osób które nie mają czasu spędzać całych dni na wykonywanie zadań by móc coś osiągnąć/kupić wymarzony sprzęt/samochód/posiadłości w GTAV ONLINE.

_Lukins_

GTA Forums User
Reaction score
2
Punkty
3
Credits
0
Polecam. bana nie mam już od początku stycznia 2018r .Dostałem wszystko to co chciałem no i cieszę się nowym kontem. czekałem jakieś 20min i zrobione , bez jakichkolwiek problemów.

Kubix

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Credits
0
Polecam, nie czekałem nawet 20 minut i wszystko jest na koncie i można wydawać

Heziu

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Credits
0
Obsługa faktycznie szybka. Cierpliwie odpowiedziano na wszystkie moje pytania. Za jakiś czas napisze update co do bezpieczeństwa opcji. Jak na razie brak niedogodności ze strony R* Na dzień dzisiejszy oceniam na 10/10.

Do góry