Level UP w GTA Online

Temat na forum 'Giełda' rozpoczęty przez Asaxo™, Styczeń 25, 2018.

 1. Asaxo™

  Asaxo™ GTA Forums Developer Członek Załogi GTA Forums Developer Register User

  Coins:
  €106,785.00
  [​IMG]
  Zaczynasz rozwijać swoją przestępczą karierę w kryminalnym świecie GTA Online? A może Rockstar Games niesłusznie wyzerowało lub zbanowało twoje konto? Nie martw się. Mamy na to receptę. Tą receptą jest usługa Level UP z GTA Forums Dzięki temu rozwiązaniu twoje wirtualne żądze staną się faktem. Począwszy od potężnego miniguna, po jeszcze potężniejsze działo orbitalne. W Los Santos gracze z małym levelem są bezbronni. W miarę rozwoju postaci otrzymują oni coraz lepsze bronie i więcej przywilejów. Karabin snajperski, rakietnicę, wyrzutnię namierzającą możesz mieć już teraz, jeśli skorzystasz z naszej usługi modowania Level UP. Donate w granicach 10€, czy 20€ to niewiele za dostęp do ekskluzywnych malowań dla samochodów, niezwykłych kolorów lakieru i ulepszeń. Sprawimy, że będziesz mógł kupić sobie najlepsze ubrania. Limitowane koszulki i bluzy, a także najdroższe stroje mogą być twoje. Wyższy level to więcej możliwości. Dzięki naszej usłudze będziesz miał przewagę nad innymi graczami oraz najwyższe możliwe statystyki, które pozwolą Ci na precyzyjny ostrzał wroga, nieustanny bieg i dłuższe nurkowanie pod wodą. Usługa Level UP zawiera także sporą dawkę wsparcia finansowego, która pozwoli ci na zakupienie najdroższych pojazdów oraz hangarów i bunkrów.

  [​IMG]
  Kto powiedział, że nie możesz mieć 600 000 000 GTA$ na koncie w GTA Online, albo 250 levela? Nie patrz na innych i już dziś skorzystaj z FullModowania. Światem Los Santos rządzą najbogatsi i najpotężniejsi. FullModowanie umożliwia ci bezproblemowy podbój przestępczego świata. W szybkim czasie dołączysz do grona bossów LS. Twój majestat przerazi innych graczy, kiedy zobaczą wysoki level twojej postaci. Jeśli nie, to zawsze możesz skorzystać z ekskluzywnej broni zakupionej z funduszy z FullModowania i pokazać, gdzie ich miejsce. Zapewniamy cię! FullModowanie zapewni Ci poszanowanie w Los Santos i funkcjonowanie w GTA Online przez długie, długie lata. To ty dobrowolnie ustalasz, jaką sumą pieniędzy chcesz dysponować w świecie GTA Online i jakim levelem chcesz szpanować na sesji!


  [​IMG]

  Nie możesz się zdecydować ile chcesz pieniędzy i jaki level na swoim koncie?
  Specjalne pakiety już dostępne.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
  www.tipeeestream.com/gtaforums/donation
  Aby skorzystać z oferty napisz w wiadomości prywatnej dane do logowania do konta Social ClubAby twoje konto GTA Online zostało zmodowane na maxa wpłać przez TipeeeStream kwotę 10€. Wypełnij wymagane pola. W nazwie wpisz nick konta SocialClub, które ma być zmodowane. W treści donejta wpisz ilość pieniędzy i level, jakie mają znaleźć się na koncie po modowaniu. Dane logowania do konta SocialClub wyślij w wiadomości prywatnej. W przypadku konta Steam podaj w wiadomości prywatnej dane do tej platformy i wyłącz Steam Guard na czas modowania.


  Nawet GTA$ 600 000 000 do banku lub portfela za 10€ w promocji Level UP bez statystyk i poziomu. Tylko kasa

  [​IMG]   
 2. Szatanes

  Szatanes Register Register User

  Coins:
  €10.00
  Polecam. Konto miałem modowane na początku grudnia 2017r. i nie dostałem ani bana ani zmiany zrobione przez GTAFORUMS nie zostały cofnięte przez ROCKSTAR. Kasa i lvl są genialnym rozwiązaniem dla osób które nie mają czasu spędzać całych dni na wykonywanie zadań by móc coś osiągnąć/kupić wymarzony sprzęt/samochód/posiadłości w GTAV ONLINE.
   
  AmigOuT, HappyDzef i _Lukins_ lubią to.
 3. _Lukins_

  _Lukins_ Register Register User

  Coins:
  €10.00
  Polecam. bana nie mam już od początku stycznia 2018r .Dostałem wszystko to co chciałem no i cieszę się nowym kontem. czekałem jakieś 20min i zrobione , bez jakichkolwiek problemów.
   
  AmigOuT i HappyDzef lubią to.
 4. Lotel

  Lotel GTA Forums GTA Forums Register User

  Coins:
  €20.00
  Polecam serdecznie wszystko dziala
   
  AmigOuT i HappyDzef lubią to.
 5. michal332

  michal332 GTA Forums GTA Forums Register User

  Coins:
  €60.00
  Polecam serdecznie! Wszystko na czas bez żadnych problemów.
   
  AmigOuT i HappyDzef lubią to.
 6. Brotherdcp

  Brotherdcp GTA Forums GTA Forums Register User

  Coins:
  €860.00
  Polecam wszystko działa.
   
  AmigOuT i HappyDzef lubią to.
 7. krzyzuPompa21

  krzyzuPompa21 GTA Forums GTA Forums Register User

  Coins:
  €213.00
  Polecam bardzo serdecznie, szybko zrobione i gotowe
   
  AmigOuT i HappyDzef lubią to.
 8. GrzesiokkkPL

  GrzesiokkkPL GTA Forums GTA Forums Register User

  Coins:
  €1,070.00
  Bardzo fajne i prestiżowe money lobby
   
  AmigOuT i HappyDzef lubią to.
 9. Maciejovskyyy

  Maciejovskyyy GTA Forums GTA Forums Register User

  Coins:
  €170.00
  Bardzo polecam Lvl Up, szybko, bez problemów!
   
  AmigOuT i HappyDzef lubią to.

Poleć forum