Level UP w GTA Online | GTA Forums - Społeczność Grandt Theft Auto

Level UP w GTA Online

Asaxo™

GTA Forums Developer-Admin Site
GTA Forums
Developer
Marzec 29, 2017
183
70
43
25
#1

Zaczynasz rozwijać swoją przestępczą karierę w kryminalnym świecie GTA Online? A może Rockstar Games niesłusznie wyzerowało lub zbanowało twoje konto? Nie martw się. Mamy na to receptę. Tą receptą jest usługa Level UP z GTA Forums. Dzięki temu rozwiązaniu twoje wirtualne żądze staną się faktem. Począwszy od potężnego miniguna, po jeszcze potężniejsze działo orbitalne. W Los Santos gracze z małym levelem są bezbronni. W miarę rozwoju postaci otrzymują oni coraz lepsze bronie i więcej przywilejów. Karabin snajperski, rakietnicę, wyrzutnię namierzającą możesz mieć już teraz, jeśli skorzystasz z naszej usługi modowania Level UP. Donate w granicach 10€, czy 20€ to niewiele za dostęp do ekskluzywnych malowań dla samochodów, niezwykłych kolorów lakieru i ulepszeń. Sprawimy, że będziesz mógł kupić sobie najlepsze ubrania, limitowane koszulki i bluzy, a także najdroższe stroje za naszą sprawą mogą być twoje. Wyższy level to więcej możliwości. Dzięki naszej usłudze będziesz miał przewagę nad innymi graczami oraz najwyższe możliwe statystyki, które pozwolą Ci na precyzyjny ostrzał wroga, nieustanny bieg i dłuższe nurkowanie pod wodą. Usługa Level UP zawiera także sporą dawkę wsparcia finansowego, która pozwoli ci na zakupienie najdroższych pojazdów oraz hangarów i bunkrów. W skrócie Level UP to furtka do rzeczy, do których dostęp mają tylko nieliczni.


Kto powiedział, że nie możesz mieć większych kwot na koncie w GTA Online, albo 500 levela? Nie patrz na innych i już dziś skorzystaj z FullModowania GTA Forums. Światem Los Santos rządzą najbogatsi i najpotężniejsi. FullModowanie umożliwia Ci bezproblemowy podbój przestępczego świata. W szybkim czasie dołączysz do grona bossów LS.
Twój majestat przerazi innych graczy, kiedy zobaczą wysoki level twojej postaci. Jeśli nie, to zawsze możesz skorzystać z ekskluzywnej broni zakupionej z funduszy z Full Modowania i pokazać, gdzie ich miejsce. Zapewniamy cię! FullModowanie zapewni Ci poszanowanie w Los Santos i funkcjonowanie w GTA Online przez długie, długie lata.
Na GTA Forums to ty dobrowolnie ustalasz, jaką sumą pieniędzy chcesz dysponować w świecie GTA Online i jakim levelem chcesz szpanować na sesji!
www.tipeeestream.com/gtaforums_/donation


Aby twoje konto GTA Online zostało zmodowane na maxa wpłać przez TipeeeStream kwotę 10€. Wypełnij wymagane pola. W nazwie wpisz nick konta Social Club, które ma być zmodowane. W treści donejta wpisz ilość pieniędzy i level, jakie mają znaleźć się na twoim koncie. Dane logowania do konta Social Club(email i hasło) wyślij w wiadomości prywatnej. W przypadku konta Steam podaj w wiadomości prywatnej dane do tej platformy i wyłącz Steam Guard na czas modowania.


Ten pakiet pozwoli Ci na zakupienie najdroższych pojazdów, bunkrów i hangarów. Za tą sumę i level kupisz sobie także własną broń, której w Los Santos pełno.


Jeśli jesteś wymagającym graczem, to pieniądze oraz level to dla Ciebie na pewno za mało. Dlatego przygotowaliśmy dla ciebie ofertę dodatkowego odblokowania ekskluzywnych rzeczy.
Wszystko szybko i bezpiecznie. Dodatkowe malowania lakierów, tatuaże, ubrania i najwyższe statystyki. Zapewniamy, że jesteś tego wart.Wszyscy to znamy! Grając w GTA Online na pewno chciałbyś zagrać postaciami obu płci. Albo i nie, ale to już twoja sprawa. Z nami możesz sobie na to pozwolić! Obie postacie zostaną profesjonalnie zmodowane. To najbogatszy pakiet. Nie ukrywamy, że ty też dzięki temu będziesz najbogatszy!Być może nie masz czasu na uczestnictwo w sesji Money Lobby. W takim przypadku możesz wybrać szybszą metode na hajs i zdobyć nawet GTA$ 600 000 000 za 10€. Logujemy się na twoje konto Social Club, a już po kilku minutach masz na koncie ogromną sumę pieniędzy. W wiadomości prywatnej wyślij nam dane logowania do konta Social Club (email i hasło). Jeśli grasz w GTA Online na platformie Steam, to wyślij odpowiednio dane logowania do konta Steam, a także wyłącz zabezpieczenie Steam Guard na czas modowania. W obu przypadkach pamiętaj, aby zmienić hasło na tymczasowe.

www.tipeeestream.com/gtaforums_/donationLevel UP przez Paypal
www.paypal.me/Asaxo
Aby twoje konto GTA Online zostało zmodowane dzięki usłudze Level UP, wpłać przez Paypal kwotę odpowiadającą cenie wybranego pakietu. Wypełnij wymagane pola. W treści donejta umieść informację jaki pakiet wybrałeś. Dane logowania do konta Social Club wyślij w wiadomości prywatnej. W przypadku konta Steam podaj w wiadomości prywatnej dane do tej platformy i wyłącz Steam Guard na czas modowania.
!UWAGA! Osoby, które w oknie płatności zaznaczą "Płacisz za towar lub usługę? Zaznacz pole wyboru, a Twoje kwalifikujące się zakupy mogą zostać objęte ochroną kupujących w systemie Paypal" nie otzymają usługi Level UP.

Level UP przez Dotpay
tipanddonation.com/gangmoders
Aby twoje konto GTA Online zostało zmodowane dzięki usłudze Level UP, wpłać przez dotpay kwotę odpowiadającą cenie wybranego pakietu. Wypełnij wymagane pola. W treści donejta umieść informację jaki pakiet wybrałeś. Dane logowania do konta Social Club wyślij w wiadomości prywatnej. W przypadku konta Steam podaj w wiadomości prywatnej dane do tej platformy i wyłącz Steam Guard na czas modowania.


 

Asaxo™

GTA Forums Developer-Admin Site
GTA Forums
Developer
Marzec 29, 2017
183
70
43
25
#17
Po pierwsze nie ma pakietu za 1€. Po drugie pomyliłeś działy. Po 3 ogarnij dupe i czekaj na zaproszenie. Dostaniesz 5 min dropu za to 1€
 
Odpowiedź