Co nowego?

Legacy RP Polska

gighul

2
0
1
Cześć,
Wraz z ogarniętą ekipą znajomych tworzę projekt o nazwie Legacy RP.
Jeżeli nie słyszałeś/aś o tym wcześniej jest to sieć serwerów międzynarodowych od amerykańskiego twórcy, który zapewnia zaplecze skryptowe i opiekę nad serwerem.
Serwer jest w gotowości wystartować w każdym momencie, naszym zadaniem priorytetowym na teraz jest stworzenie community oraz kolektywu ludzi chcących grać przyzwoite RP w przyzwoitych warunkach.

Na chwilę obecną na naszym discordzie zgromadziliśmy 250 osób, bazując na doświadczeniu innych community chcielibyśmy ogłosić przy 300 nasz pierwszy CM podczas którego przybliżymy wszystkim nieco rąbka tajemnicy czym różni się ten serwer od innych polskich (a różni drastycznie).

Co jest innego w tym serwerze niż w większości polskich opcji na rynku?
-Niesamowita optymalizacja i framework sprawiający, że nawet na najgorszym komputerze można wyciągać bardzo satysfakcjonujące FPS i płynność rozgrywki.
-Zaplecze skryptowe rozwinięte na najwyższym poziomie (coś na podobieństwo Nopixela)
-Gwarancja ciągłości współpracy z twórcą serwera, nie ma możliwości by serwer z dnia na dzień został wyłączony bez powodu.
-System okradania domów
-System przechwytu transportu pieniędzy
-System kradzieży konkretynych samochodów lokalnych z konkretną tablicą rejestracyjną i dostarczania ich do handlarza
-Unikalny system otrzymywania obrażeń (zostaniesz potrącony w prawe udo to otrzymasz informację odnośnie uszkodzenia prawego uda)
-SASP podzielony na Los Santos Police Department na terenie miasta oraz Sheriff Office w hrabstwie Blaine County oraz Paletobay.
-Unikalne skrypty EMS oraz jednostka Los Santos Fire Department
-Nowy system sprzedaży narkotyków uzależiony od dzielnicy w której sprzedajemy
-Unikalny system pracy mechanika LSCM
-Unikalny system Car Dealer'a
-Rozbudowany system firm (w momencie założenia firmy możemy wykupić osiedla na terenie całego San Andreas i wynajmować je graczom, pasywny dochód)

Mógłbym tutaj wymieniać w superlatywach przez parę godzin co jest w tym serwerze tak wyjątkowego, że jest to miejsce warte do grania, ale podsumuję to krótko.
Serwer jest gotowy do wystartowania w KAŻDEJ CHWILI, jest to już gotowa platforma do użytkowania. Pozostała kwestia zgromadzenia ludzi, pierwszego community meetingu no i napisania pierwszej strony historii nowej odsłony Legacy RP.
Jeżeli Cię to zainteresowało to zapraszam na nasz discord:
Krótki zwiastun:
 
Do góry