@News: Nowe DLC Arena War już dostępne w GTA Online @News: Nowe radio Los Santos Underground dostępne w GTA Online @GTA ROLEPLAY: Planeta Roleplay BETA - Serwer Rp testowy 92.42.45.135:32006

roleplay Layout Role-Play

Temat na forum 'FiveM' rozpoczęty przez JacobTV, Maj 3, 2019.

 1. JacobTV

  JacobTV GTA Forums
  1/6

  3
  Ratings:
  +0
  [​IMG]

  Layout RolePlay - Nasz serwer jest typem serwera Role-Play, jak sama nazwa serwera mówi. Nasz projekt jest tworzony z myślą o was gracze i starmy się dopracować się całe skrypty pod was, nasza paczka została zakupiona od skryptera i nie okłamując na starcie jest troche autorskich skryptów jak i z internetu, bo oczywiście każdy od czegoś zaczyna ale są w pełni edytowane i bardziej dopracowane przez naszego skryptera. Jesteśmy serwerem który nie upadnie po tygodniu, miesiącu - a mamy cel trwać kilka lat.

  SKRYPT:

  Nasze skrypty jak wyżej napisaliśmy są zakupione i parę skryptów jest z internetu ale są oczywiście dopracowane jak najlepiej się tylko da, a błędy i propozycje prosimy składać do naszego skryptera na Discordzie lub właściciela głównego serwera JacobTV.

  WHITE LISTA:

  Działamy na ten moment bez White Listy, a to po to aby każdy z was mógł zobaczyć nasz serwer i podjąć decyzje czy zostaje na dłużej.

  STRONA INTERNETOWA:

  Nasza strona jest postawiona na silniku MYBB z edytowanym stylem przez naszego WebDevelopera a także głównego właściciela serwera.

  DANE SERWERA:


  Adres IP: 54.38.143.124
  Sloty: 32
  Discord: https://discord.gg/EazAbdV
  Strona Internetowa: http://layout-rp.pl/
   
  Wczytywanie...

Poleć forum