Layout Role-PlayLayout RolePlay - Nasz serwer jest typem serwera Role-Play, jak sama nazwa serwera mówi. Nasz projekt jest tworzony z myślą o was gracze i starmy się dopracować się całe skrypty pod was, nasza paczka została zakupiona od skryptera i nie okłamując na starcie jest troche autorskich skryptów jak i z internetu, bo oczywiście każdy od czegoś zaczyna ale są w pełni edytowane i bardziej dopracowane przez naszego skryptera. Jesteśmy serwerem który nie upadnie po tygodniu, miesiącu - a mamy cel trwać kilka lat.

SKRYPT:

Nasze skrypty jak wyżej napisaliśmy są zakupione i parę skryptów jest z internetu ale są oczywiście dopracowane jak najlepiej się tylko da, a błędy i propozycje prosimy składać do naszego skryptera na Discordzie lub właściciela głównego serwera JacobTV.

WHITE LISTA:

Działamy na ten moment bez White Listy, a to po to aby każdy z was mógł zobaczyć nasz serwer i podjąć decyzje czy zostaje na dłużej.

STRONA INTERNETOWA:

Nasza strona jest postawiona na silniku MYBB z edytowanym stylem przez naszego WebDevelopera a także głównego właściciela serwera.

DANE SERWERA:


Adres IP: 54.38.143.124
Sloty: 32
Discord: https://discord.gg/EazAbdV
Strona Internetowa: http://layout-rp.pl/