roleplay KINGRP - WIPE 27.09 | WL OFF | Rekrutacja do EMS & LSPD | Organizacje Przestępcze |

Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Drop
Zawładnij światem Los Santos dzięki pakietom Booster
Tanie klucze do GTA 5

thereal21

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Hej, cześć, pa. Jeśli szukasz jakiejś spoko wyspy RP to zapraszam na KingRP.

Wyspa świeżo po wipe. Rozgrywka przed wipe działa się w Paleto/Sandy/Grapeseed a teraz wszystko zostało przeniesione do Los Santos. Nie mówię, że wyspa jest idealna bo nie jest ale da radę pograć i poznać spoko ludzi.
  • BRAK importów. Zamiast tego auta mają unikatowe handlingi.
  • Administracje która porozmawia o wszystkim.
  • Innowacyjny Car Dealer - Auta powkładane do kart w których musisz kupić daną ilość kart aby przejść do kolejnej karty.
  • Narkotyki, frakcje rządowe, rzecz oczywista.
  • Ekonomia typu medium podchodząca pod hard.
  • 64 sloty.
  • Powiem również, że mamy otwarte sloty na stworzenie organizacji przestępczej
  • Więcej nie ma co pisać bo wyspa podobna do każdej innej.
  • Skrypty typu noszenie na plecach, napad na domy lokalnych, lokalny lekarz dający plasterki, sporo różnych prac (13 bez CV, 6 z CV) i inne.
  • Wejdź, zobacz i sam się przekonaj.

Zarejestruj się na forum i napisz kilka słów o sobie, jakie masz doświadczenie z Rp aby otrzymać zaproszenie na serwer

Masz pomysł na firmę czy coś podobnego? Porozmawiaj z administracją.

egzekutor44

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Witam. Mam na Imię Łukasz mam 20 lat. Oglądając YT natknąłem się na filmik z RP stwierdziłem że muszę się dowiedziec jak się moge dostać. Gra na normalnym serwerze online nie sprawia tyle frjady jak możliwosc odgrywania ról oraz gry z Rodakami. Grałem troche w trybie fabularnym ale wiekszość online Pozdrawiam

Do góry