Co nowego?

Jak zarabiać na klubach nocnych z nowej aktualizacji GTA Online?

Bestedid

25
33
13
Nowa aktualizacja zdecydowanie zaskoczyła graczy GTA Online. Niektórych pozytywnie, innych negatywnie. Już od długiego czasu zapowiadano także połączenie biznesów, co przyniosła nowa aktualizacja trybu multiplayer - After Hours. Dzięki temu możemy zarabiać łatwiej. Jak to zrobić? Przeczytacie w tym poradniku.

Ei2QHGx.jpg

Warto przypomnieć, że nie zarobicie na klubie, jeśli nie staniecie się jego posiadaczami. Najtańszy z nich kupicie już za GTA$ 1,080,000. Jeśli chcecie zarobić odpowiednio więcej, musicie ulepszyć klub (np. ochroniarzy, pracowników, sprzęt). To następny przynajmniej GTA$ 1,000,000, który musicie wydać na działanie klubu.

gta-after-hours-update-screenshot-2.jpg


Przydatnym narzędziem przy zarządzaniu klubem jest komputer, który znajdziecie w swoim klubowym biurze, nad klubem. Będziecie mogli sprawdzić tam swoje postępy, czy zarządzać klubem, zmienić grającego DJ'a, lub dokonać sprzedaży, ulepszyć klub.

Ciekawą funkcją dodaną w "After Hours" jest możliwość zatrudnienia technika, który samodzielnie zadba o uzupełnienie magazynów. Przydzielić możemy go jedynie do jednego z biznesów. Jeśli chcemy, aby technik trzymał pieczę nad więcej niż jednym biznesem, musimy zatrudnić innego technika.
Technik tylko zapełnia zasoby. Sprzedaż musimy wykonać my sami.
Przy zatrudnianiu technika warto oprzeć się na informacji, ile zapłacimy za jego pracę. Pozwoli to nam na wybranie optymalnej wytwórni, a dzięki temu zmniejszenie kosztów naszych przestępczych działań. Wskutek tego zarobicie po prostu więcej.

W trakcie funkcjonowania klubu nocnego musimy stale dbać o jego wysoką popularność. To przynosić będzie nam większe zyski. Do naszych zadań należą w tym zakresie m.in. Takie zadania to niemal GTA$ 10,000 dziennie bez żadnego wysiłku, o ile popularność klubu będzie się utrzymywać na wysokim poziomie.

Obecnie zagrać możemy kilka misji, które polegają na transporcie DJ'a, transporcie pracowników klubu, lub kradzieży pojazdu. Dotyczą one tylko jednego DJ'a - Solomun'a. Następne misje będą dodawane do GTA Online wraz z postaciami nowych DJ'ów. Wygląda to następująco, o czym was już informowaliśmy:
  • Tale Of Us – 31 lipca
  • Dixon – 7 sierpnia
  • Black Madonna – 14 sierpnia
Naszym zdaniem, jeśli jesteście zainteresowani tanecznymi rytmami, lub macie już zapełnione pieniędzmi konto GTA Online, warto wykonywać misje klubu nocnego. Jeśli natomiast jest inaczej, to zagrajcie inne, bardziej opłacalne tryby i misje GTA Online, lub skorzystajcie z usług modderskich GTA Forums.eu! Money Lobby, oraz modowanie konta czeka!
 
Dzięki za poradnik, ale jak powiedział @up, klub się troche nie oplaca. Chociaz na nielegalnym biznesie mozna tez zbic ladna sumke.
 
Do góry