Jak grać w GTA Online

Jesteś początkującym graczem w GTA Online? Nie wiesz jak zacząć?
Przygotowałem krótki i prosty poradnik w którym dowiesz się jak grać w GTA Online.

Przejdźmy od razu do konkretów czyli omijamy instalację i aktywację bo to jest zbyt proste do pisania. Po odpaleniu gry najpierw trzeba przejść prolog. Zajmie Ci to do 20 minut maksymalnie. Gdy już to zrobisz przechodzisz do Online i tworzysz swoją postać.

Jeżeli nie grasz na PC to idź dalej. Po stworzeniu postaci znajdziesz się w sesji Online bez funduszy na start więc zapoznaj się silnikiem gdy przez minimum 30 minut. Następnie przejdź do zakładki Free Money Lobby i wypełnij dokładnie wszystkie punkty aby zdobyć bezpieczne GTA$ 6 000 000 i dzięki temu nie musisz kupować karty Shark.

Po zdobyciu darmowych funduszy możesz zacząć rozkręcać swój biznes w GTA Online. Więcej na temat jak mnożyć hajs znajdziesz w tym dziale https://gtaforums.eu/forums/misje-pytania-i-poradniki.9/.

ygH6SPM.gif


Sposób na grę dla konsol PS4 i XONE

Najlepszym i najprostszym sposobem na zarabianie na konsolach nowej generacji jest powtarzanie napadu: Problem Bogana. Musisz posiadać bazę która kosztuje około GTA$ 2 000 000, ukończone wszystkie napady z przygotowaniami przed ostatnim napadem oraz dobrego kompana do gry z mikrofonem.

Powtarzanie Bogdana polega na tym, że host rozłącza się kilka sekund przed końcem napadu dzięki czemu można powtarzać ten napad w nieskończoność. Za ukończenie Bogdana otrzymuje się GTA$ 1 000 000, a sam napad trwa 15 minut więc jest to świetna metoda na mnożenie wirtualnej gotówki.

Jeżeli nie posiadasz bazy możesz popytać na różnych grupach lub tutaj czy ktoś może udostępnić Ci tą misję na potrzebny asortyment. Oczywiście potem się odwdzięczysz.

Co do standardowych misji to są średnio opłacalne jeżeli wykonujesz je somodzielnie. Pamiętaj aby misje wykonywać z ekipą aby szybciej zarabiać.

*** Na platformie PC również działa opcja z Bogdanem ***

Teraz już wiesz jak grać w GTA Online więc nie marnuj czasu i rozkręcaj swój biznes w gangsterskim świecie Los Santos.
 
  • Like
Reactions: Quba