Hydra

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
722
Reaction score
1134
Punkty
93
Hydra to samolot typu myśliwiec. Został on dodany w aktualizacji GTA 5 Online Napady / Heists. Kosztuje on GTA$ 3 000 000. Posiada ona dwa działka oraz rakiety namierzające w nieograniczonej ilości. Do niedawna, aby móc ją odblokować potrzeba było ukończyć jedno z przygotowań napadów w GTA Online.

Ogromną zaletą Hydry jest możliwość lotu na zasadach podobnych do helikopterów. Dzięki temu grając w GTA V Online, łatwiej jest nam zniszczyć przeciwników, lub wykonać cel misji. W każdej chwili możemy zmienić sposób lotu i np. lewitować nad ziemią. Tryb ten przydaje się także w sytuacjach, gdy musimy bardzo szybko się zatrzymać.

Ten pojazd latający uczyni waszą grę bezpieczniejszą, a z Was samych zrobi prawdziwie groźnych graczy GTA Online. Okaże się ona także świetnym środkiem transportu z jednego końca mapy na drugi.
 

marcinm93

GTA Forums User
Posty
9
Reaction score
0
Punkty
1
Ja osobiście wolę Molotoka z pojazdów wojskowych i latających. Chociaż Hydra ma tą zaletę że jak lepiej lata Ci się na helikopterach to możesz zmienić tryb pionowego lotu, a do manewrowania, walki na otwartej przestrzeni przełączyć dysze silnika na zwykły tryb.
 

fattybrain

GTA Forums User
Posty
10
Reaction score
2
Punkty
3
Osobiście polecam dobrze wkurza innych graczy nadaje się też do szybkich uzupełnień zapasów
 
Do góry