@News: Nowe DLC Arena War już dostępne w GTA Online @News: Nowe radio Los Santos Underground dostępne w GTA Online @GTA ROLEPLAY: Planeta Roleplay BETA - Serwer Rp testowy 92.42.45.135:32006

Hydra

Temat na forum 'Swobodna Dyskusja' rozpoczęty przez Asaxo™, Wrzesień 7, 2018.

 1. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  472
  Ratings:
  +911
  Hydra to samolot typu myśliwiec. Został on dodany w aktualizacji GTA 5 Online Napady / Heists. Kosztuje on GTA$ 3 000 000. Posiada ona dwa działka oraz rakiety namierzające w nieograniczonej ilości. Do niedawna, aby móc ją odblokować potrzeba było ukończyć jedno z przygotowań napadów w GTA Online.

  Ogromną zaletą Hydry jest możliwość lotu na zasadach podobnych do helikopterów. Dzięki temu grając w GTA V Online, łatwiej jest nam zniszczyć przeciwników, lub wykonać cel misji. W każdej chwili możemy zmienić sposób lotu i np. lewitować nad ziemią. Tryb ten przydaje się także w sytuacjach, gdy musimy bardzo szybko się zatrzymać.

  Ten pojazd latający uczyni waszą grę bezpieczniejszą, a z Was samych zrobi prawdziwie groźnych graczy GTA Online. Okaże się ona także świetnym środkiem transportu z jednego końca mapy na drugi.

  [​IMG]
   
  • Like Like x 1
  • Old Old x 1
  Wczytywanie...
 2. marcinm93

  marcinm93 GTA Forums
  1/6

  9
  Ratings:
  +1
  Ja osobiście wolę Molotoka z pojazdów wojskowych i latających. Chociaż Hydra ma tą zaletę że jak lepiej lata Ci się na helikopterach to możesz zmienić tryb pionowego lotu, a do manewrowania, walki na otwartej przestrzeni przełączyć dysze silnika na zwykły tryb.
   
 3. fattybrain

  fattybrain GTA Forums
  3/6

  10
  Ratings:
  +2
  Osobiście polecam dobrze wkurza innych graczy nadaje się też do szybkich uzupełnień zapasów
   
  • Like Like x 1

Poleć forum