Co nowego?

HugeRP - WL ON

379
Witam wszystkich graczy inspirujących się rozgrywką RolePlay w GTA V.

Chciałbym wszystkich graczy zaprosić na serwer HugeRP na platformie FiveM.

Jedyne co musicie zrobić to dołączyć na Discorda serwerowego, po dołączeniu przeczytać regulamin po czym czekać na WL Checkera aż was przepyta ze znajomości serwerowego regulaminu.

Dołączając do naszej społeczności na pewno nie będziecie tego żałować, administracja sama w sobie jest bardzo przyjazna, pomocna i zżyta z graczami swojego projektu. Zawsze możecie liczyć na pomoc ze strony administracji jak i graczy serwera, administracja na serwerze w żaden sposób nie faworyzuje graczy oraz nie jest stronnicza.

Założyciele serwera cenią sobie odgrywanie RolePlay'u na wysokim poziomie oraz immersyjną rozgrywkę ze strony graczy, osoby które nie trzymają się takowych zasad zostają upomniane, a w najgorszym wypadku oddelegowane z wyspy, ponieważ administracja serwera wieży w graczy i zawsze stara się przemówić do rozsądku osobie, która popełnia błędy.

Przejdźmy do samej mechaniki serwera.

Na serwerze jest wiele prac dorywczych, które każdy gracz może wykonywać, od zbierania pomidorów aż po winogrono, każdą pracę wykonuje się w sposób zbiorów oraz sprzedaży.

Na serwerze są również prace stałe takie jak:

LSPD - każdy gracz może spróbować swoich sił jako stróż prawa poprzez złożenie podania na discordzie.

EMS - Jest również coś dla osób interesujących się medycyną, osoby chętne mogą również dołączyć do frakcji EMS i pomagać obywatelom jeżeli coś im dolega.

LSC - Znajdzie się coś również dla miłośników motoryzacji, każdy z was może zostać mechanikiem samochodowym, po czym odgrywać ciekawy RolePlay na stanowisku mechanika, bawiąc się w naprawianie oraz tuningowanie pojazdów innych obywateli oraz dopieszczać swoje pojazdu prywatne.

Na serwerze niebawem zostanie dodany sąd, więc potrzebny będzie i sędzia jak i adwokaci, aktualnie kancelaria adwokacka jest w trakcie prac, lecz niebawem zostanie to skończone i osoby chętne będą mogły bronić bandytów oraz wandali serwerowych :p


Znajdzie się również coś dla każdego, kto chce odgrywać postać gangstera.Na serwerze jest wiele organizacji przestępczych. Każdy gracz serwera znalazł by na pewno jakąś organizację przestępczą, do której by się wpasował. Są organizacje przestępcze, które utrzymuje ulica, aż po organizacje zarabiające ze ściągania haraczy, zlecenia zabójstw oraz wiele innych możliwości zarobkowych .

Osoby, które chciałby przejąć jakąś organizację mogą śmiało próbować, ponieważ kilka z nich jest jeszcze wolnych, więc osoby zainteresowane niech szybko zdają WL i piszą podanie o szefa danej organizacji, która jest wolna.

Organizacje: Gangi uliczne, mafie, kartele.

Dla osób próbujących zarobić w szybki sposób również się coś znajdzie, serwer oferuje nam szybki zarobek poprzez handel narkotykami różnego rodzaju, lecz najpierw trzeba dostać konkretną informację o zbiórce jak i przeróbce danego narkotyku.

Kilka słów ode mnie do samych graczy zainteresowanych serwerem:
Mianowicie serwer wystartował dosyć niedawno i dopiero się rozwija, na co dizeń gra na nim średnio po 10 osób, a w godzinach szczytu dochodzi do 25/30 dlatego też chciałbym wszystkich zaprosić, ponieważ administracja serwera włożyła naprawdę dużo serca w ten projekt, a graczy w pewnym stopniu brakuje na serwerze. Jest wiele wolnych organizacji przestępczych do przejęcia oraz służb porządkowych, do których nabory są cały czas otwarte. Administracja w pewnej mierze zastępuje graczy poprzez granie na innych postaciach w LSPD, dlatego osoby chętne, które chcą pilnować porządku na dzielnicach LS są mile widziane.


Discord: https://discord.gg/ygectW

IP wyspy: 51.77.56.241


Zapraszamy!!!!! ;)
 
Do góry