Co nowego?

GTA Wiki

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
GTA Wiki to serwis internetowy o serii Grand Thieft Auto tworzony z myślą o fanach tej kultowej gry przygodowej. Na gta.wikia.com znajduje się ponad 172 tysiące podstron i prawie 12,5 tysiąca artykułów dotyczących GTA. Globalna encyklopedia działa nieprzerwanie od lipca 2006 roku. Polska wersja serwisu (pl.gta.wikia.com) została uruchomiona w lutym 2007 roku.
Działy encyklopedii GTA Wiki obejmują pięć głównych tytułów serii (GTA I, II, III, IV, V), a także spin-offy oraz sequele (Uniwersum 2D, Uniwersum 3D i Uniwersum HD).
Przejrzysta budowa serwisu pozwala na szybkie odnalezienie kluczowych informacji, takich jak przebieg misji, katalog dostępnych pojazdów czy charakterystyki gangu.
W zakładce aktualności znajdują się bieżące informacje na temat gry i informacje o wszelkich nowościach wdrażanych przez studio projektowe.
GTA Wiki jest dostępna w językach: arabskim, czeskim, duńskim, niemieckim, hiszpańskim, fińskim, francuskim, węgierskim, indonezyjskim, włoskim, niderlandzkim, norweskim, portugalskim, rumuńskim, rosyjskim, szwedzkim, tureckim, ormiańskim, chińskim, ukraińskim i wietnamskim.
 

marcinm93

9
0
1
Polska wersja wiki dobrze ma opisane pojazdy, praktycznie wszystkie jeżeli chodzi o GTA5. Ale niestety opisy, taktyki napadów i innych aspektów GTA online kuleją na niej.
 
Do góry