GTA VI w 2019? Wiadomość od R*! O co chodzi?

Asaxo™

ADMINISTRATOR
Reaction score
1161
Zdobyte trofea
93
Od jakiegoś czasu facebookowe grupy, fanpage są bombardowane postami użytkowników GTA Online, w których zwykle pokazują oni zdjęcie komunikatu, który wyświetlił im się w grze. Informuje on o rychłej premierze GTA VI. O co tak naprawdę chodzi?
Dokładnie komunikat brzmi: "Wiadomość od Rockstar GTA VI Coming 2019". Według niego już za rok mielibyśmy okazję ujrzeć nową odsłonę Grand Theft Auto. Jednak nie jest to prawda.
Jest to fake rozpowszechniany przez moderów. Wiadomość ukazuje się tylko na konsolach starej generacji - PS3, Xbox360, a także na PC. Są to platformy, na których cheaterzy dają się we znaki.

3MAt29e.jpg

Przede wszystkim wiadomość wyświetla się po angielsku. Standardem jest to, że gra jest w języku polskim, więc już to jest dziwne. Po drugie, data premiery jest zbyt bliska. Nie zgadza się ona z informacjami, jakoby produkcja dopiera była w fazie rozwoju. Więc, uspokajamy, jest to fake. Wiadomość jest rozpowszechniana przez moderów.

A tymczasem, już niedługo nowe, taneczne DLC. Będzie bardzo drogie, więc przygotuj się razem z nami i skorzystaj z usług GTA Forums.
 
Do góry