@News: Nowe DLC Arena War już dostępne w GTA Online @News: Nowe radio Los Santos Underground dostępne w GTA Online @GTA ROLEPLAY: Planeta Roleplay BETA - Serwer Rp testowy 92.42.45.135:32006

GTA VI w 2019? Wiadomość od R*! O co chodzi?

Temat na forum 'Swobodna Dyskusja' rozpoczęty przez Asaxo™, Lipiec 2, 2018.

 1. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  472
  Ratings:
  +911
  Od jakiegoś czasu facebookowe grupy, fanpage są bombardowane postami użytkowników GTA Online, w których zwykle pokazują oni zdjęcie komunikatu, który wyświetlił im się w grze. Informuje on o rychłej premierze GTA VI. O co tak naprawdę chodzi?
  Dokładnie komunikat brzmi: "Wiadomość od Rockstar GTA VI Coming 2019". Według niego już za rok mielibyśmy okazję ujrzeć nową odsłonę Grand Theft Auto. Jednak nie jest to prawda.
  Jest to fake rozpowszechniany przez moderów. Wiadomość ukazuje się tylko na konsolach starej generacji - PS3, Xbox360, a także na PC. Są to platformy, na których cheaterzy dają się we znaki.

  [​IMG]

  Przede wszystkim wiadomość wyświetla się po angielsku. Standardem jest to, że gra jest w języku polskim, więc już to jest dziwne. Po drugie, data premiery jest zbyt bliska. Nie zgadza się ona z informacjami, jakoby produkcja dopiera była w fazie rozwoju. Więc, uspokajamy, jest to fake. Wiadomość jest rozpowszechniana przez moderów.

  A tymczasem, już niedługo nowe, taneczne DLC. Będzie bardzo drogie, więc przygotuj się razem z nami i skorzystaj z usług GTA Forums.
   
  • Like Like x 2
  Wczytywanie...
 2. Grzejniczek

  Grzejniczek GTA Forums
  1/6

  18
  Ratings:
  +0
  Jak ostatnio grałem, to pokazała się raz i dostałem kicka z online
   

Poleć forum