• 12 grudnia wychodzi nowe DLC Casino Heists. Doładuj swój wirtualny portfel na Money Drop lub zbustuj swoją postać na Modded Lobby przed wyjściem aktualizacji bo po premierze usługi mogą być wstrzymane przez jakiś czas. Z kodem "HEISTS" otrzymasz dodatkowe GTA$ na Modded Lobby.

GTA V rozeszło się w 95 milionach kopii!

Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Drop
Zawładnij światem Los Santos dzięki pakietom Modded Lobby
Tanie klucze do GTA 5

BesteDit

GTA Forums User
Posty
25
Reaction score
33
Punkty
13
Seria Grand Theft Auto od lat bije rekordy popularności. Każda jej odsłona tak szybko schodzi z półek, jak się na nich pojawia. Można powiedzieć, że premiera gier z serii GTA to niemal popkulturowe święto. Potwierdzić to może niedawny komunikat TakeTwo Interactive, właściciela Rockstar Games, w którym informuje on, że najnowsza odsłona serii rozeszła się w ilości - 95 000 000 kopii.


W ten sposób Grand Theft Auto V zajmuje miejsce obok takich gier, jak Minecraft, czy Tetris, które przekroczyły już magiczną barierę 100 milionów.

Dlaczego tak się dzieje? Skąd ten sukces?


Przede wszystkim jest to skutek fali banów, które Rockstar Games od czasu, do czasu organizuje. Banowani oprócz oszustów, czy cheaterów, są także niewinni gracze, którzy, aby zagrać, muszą kupić nowy klucz, nową grę. Robiąc to, napędzają oni sprzedaż GTA V, dzięki czemu portfel Rockstara się ciągle powiększa.
Niewątpliwie do tak ogromnej liczby sprzedanych kopii przyłożyła się także popularność i dopracowanie gry znanej jako GTA V. Mimo, że ma już 5 lat, to i tak sprzedaje się lepiej, niż najnowsze gry AAA.
 
Do góry