@News: Nowe DLC Arena War już dostępne w GTA Online @News: Nowe radio Los Santos Underground dostępne w GTA Online @GTA ROLEPLAY: Planeta Roleplay BETA - Serwer Rp testowy 92.42.45.135:32006

GTA V rozeszło się w 95 milionach kopii!

Temat na forum 'Swobodna Dyskusja' rozpoczęty przez BesteDit, Maj 23, 2018.

 1. BesteDit

  BesteDit GTA Forums
  13/23

  25
  Ratings:
  +35
  Seria Grand Theft Auto od lat bije rekordy popularności. Każda jej odsłona tak szybko schodzi z półek, jak się na nich pojawia. Można powiedzieć, że premiera gier z serii GTA to niemal popkulturowe święto. Potwierdzić to może niedawny komunikat TakeTwo Interactive, właściciela Rockstar Games, w którym informuje on, że najnowsza odsłona serii rozeszła się w ilości - 95 000 000 kopii.

  [​IMG]

  W ten sposób Grand Theft Auto V zajmuje miejsce obok takich gier, jak Minecraft, czy Tetris, które przekroczyły już magiczną barierę 100 milionów.

  Dlaczego tak się dzieje? Skąd ten sukces?


  Przede wszystkim jest to skutek fali banów, które Rockstar Games od czasu, do czasu organizuje. Banowani oprócz oszustów, czy cheaterów, są także niewinni gracze, którzy, aby zagrać, muszą kupić nowy klucz, nową grę. Robiąc to, napędzają oni sprzedaż GTA V, dzięki czemu portfel Rockstara się ciągle powiększa.
  Niewątpliwie do tak ogromnej liczby sprzedanych kopii przyłożyła się także popularność i dopracowanie gry znanej jako GTA V. Mimo, że ma już 5 lat, to i tak sprzedaje się lepiej, niż najnowsze gry AAA.
   
  • Like Like x 2
  Wczytywanie...
 2. IZIRUSH

  IZIRUSH GTA Forums
  1/6

  8
  Ratings:
  +0
  ta gra to legenda xd
   
 3. ohAgusia

  ohAgusia GTA Forums
  1/6

  19
  Ratings:
  +1
  ohAgusia
  No
   
 4. Dyszek

  Dyszek GTA Forums
  6/12

  47
  Ratings:
  +0
  Dyszekk
  Gta znana gra ale chyba więcej osób gra w Minecrafta
   

Poleć forum