Co nowego?

GTA Online

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
Grand Theft Auto to kultowa gra, która już od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącą popularnością i wywołuje ogromne emocje wśród osób w każdym wieku. Teraz dostępna jest również dla osób, które cenią sobie rozgrywki online i uważają, że tylko rywalizacja z innymi uczestnikami to prawdziwa zabawa i emocje.

GTA Online to nic innego jak tryb multiplayer, dzięki któremu możesz podbijać miasto wraz z innymi graczami. Multiplayer ten został stworzony przez studio Rockstar i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród miłośników gry w GTA. Nie ma w tym nic dziwnego. Grając w tą grę możesz stworzyć własną postać, którą poruszać będziesz się po mieście. W trakcie rozwoju gry możesz dbać o jej rozwój, poprawiać kondycję i umiejętności a także kupować np. nowe ubrania. Za każdą kolejną misję, którą uda ci się przejść w grze otrzymujesz punkty, które pomogą ci podnosić poziom swojej postaci. To doskonała zabawa na wiele godzin.

Wiele osób, które chciałyby spróbować swoich sił w GTA Online zastanawia się na jakich platformach dostępna jest ta opcja gry. Mamy pozytywne informacje. Możesz grać zarówno na konsolach starej generacji, komputerach PC a także na konsolach takich jak PlayStation 4 oraz Xbox One. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że na starszych konsolach możesz liczyć na rozgrywki z maksymalnie szesnastoma graczami, natomiast w przypadku PS4, XBox One oraz PC liczba graczy może wynosić do 30.

FYmOnR7.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry