GTA Online - Poradnik Import Export

Asaxo™

ADMINISTRATOR
Reaction score
1157
Zdobyte trofea
93
W grudniu 2016 roku Rockstar Games pozwoliło graczom na nową formę zarobku dodając do GTA Online tzw. Import Export / Import Eksport. Biznes polega na kradzieży aut (od najzwyklejszych, po luksusowe), zbieraniu ich w swoim magazynie, a następnie ich sprzedaży. Wszystko to wykonujemy w towarzystwie innych graczy, wrogów NPC, oraz limitów czasowych.

1. Misji Import Export nie rozpoczniemy bez kilku rzeczy
- biuro - kupimy je na stronie Dynasty8 Executive
- magazyn pojazdów - kupimy je przez komputer we wspomnianym biurze
- sesja publiczna - musimy się znajdować w lobby publicznym. Misji nie uruchomimy grając na sesji dla zaproszonych, czy też dla ekipy.

GTA Online Import Export.jpg

2. Jak zminimalizować koszty misji?
Aby zyskać jak najwięcej, warto oszczędzić dużą sumę pieniędzy, już na etapie organizacji misji. Przede wszystkim, najlepiej kupić najtańsze biuro Maze Bank West - GTA$ 1000000 oraz magazyn La Mesa - GTA$ 1500000. Droższe nieruchomości różnią się tylko lokalizacją. Następną oszczędnością może być kupowanie pojazdów/broni/biura na obniżkach cenowych. Wiele z nich - np. pojazdy bojowe - przydadzą się w misjach Importu i Eksportu. Oprócz tego dużo funduszy oszczędzimy na rozważnej grze i ostrożnej jeździe, ponieważ za każde uszkodzenie pojazdu zostajemy obciążeni znaczącą karą pieniężną.

3. Trzy klasy pojazdów
Pojazdy, które mamy kraść, podzielone są na 3 klasy, według ich ceny i unikalności.
Najwięcej przychodów osiągniemy ze sprzedaży aut poziomu Top. Aby trafiały się nam tylko takie pojazdy musimy przedtem zapełnić miejsca w magazynie autami poziomów Standard i Mid.
Przychody na czysto:
Standard Range GTA$ 15000 - 30000, Mid Range GTA$ 25000 - 50000, Top Range GTA$ 40000 - 80000

4. IMPORT

Misji Importu jest około trzynastu. W większości z nich musimy znaleźć auto, zneutralizować przeciwników, uciec wrogom i dostarczyć auto do magazynu. Część misji jest limitem czasowym, oraz limitem prędkości. Jeśli uciekamy policji, warto pamiętać o usłudze Lestera, dzięki której gwiazdki pościgu znikną. Przerwa pomiędzy misjami: 5 minut, po niepowodzeniu.

5. EKSPORT
Pojazd sprzedamy, wchodząc przez laptopa dostępnego w magazynie, na stronę Ad-Hawk.
Następnie trafiamy do warsztatu, gdzie mamy 5 minut na stuningowanie auta. Potem jedziemy do konkretnego, zaznaczonego celu na mapie. Musimy zdążyć w 15 minut.
Przerwa pomiędzy misjami: 20-50 minut, w zależności od ilości sprzedanych aut
Warto zorganizować sprzedaż aut jednorazowo i wieloosobowo. Mogą w tym nam pomóc nasi znajomi - maksimum 3. Muszą być oni zatrudnieni w naszej organizacji. Dzięki wspólnej grze oszczędzimy na czasie. Sprzedamy 4 auta, w czasie 1.
Jak zwiększyć przychody ze sprzedaży? Zbierając auta możliwe jest utworzenie ich kolekcji. Zgromadzić musimy kilka danych modeli pojazdów. Za ich sprzedaż dostaniemy dodatkowe bonusy, o ile będzie to kolekcja.

6. Inni gracze
Na nasze zdobycze czekają inni gracze. Mogą oni zabrać pojazd i dostarczyć do swojego magazynu, lub go zniszczyć. Przez takie zachowania stracimy duże pieniądze.

Warto stworzyć sobie własną, pustą sesję prywatną. Możesz to zrobić wyłączając np. kartę, moduł WiFi w laptopie, lub zatrzymując proces gry GTA w menedżerów zadań. Inny sposób to zrestartowanie routera. W przypadku, gdy na sesji jesteśmy tylko my i nasi znajomi z organizacji, to w przypadku misji, zamiast innych graczy gonią nas NPC.
 

Mirek123

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
myślę ze to dobry sposób na zarobek
 

przemeqqq

Użytkownik
Reaction score
1
Zdobyte trofea
1
jest to najlepszy zarobek na sesji. sam z niego korzystam. dzięki, z tego poradnika dowiedziałem się nowych i waznych rzeczy!
 
Do góry