Co nowego?

GTA Online - Poradnik Import Export

Asaxo™

Administrator
767
1164
93
Los Santos
W grudniu 2016 roku Rockstar Games pozwoliło graczom na nową formę zarobku dodając do GTA Online tzw. Import Export / Import Eksport. Biznes polega na kradzieży aut (od najzwyklejszych, po luksusowe), zbieraniu ich w swoim magazynie, a następnie ich sprzedaży. Wszystko to wykonujemy w towarzystwie innych graczy, wrogów NPC, oraz limitów czasowych.

1. Misji Import Export nie rozpoczniemy bez kilku rzeczy
- biuro - kupimy je na stronie Dynasty8 Executive
- magazyn pojazdów - kupimy je przez komputer we wspomnianym biurze
- sesja publiczna - musimy się znajdować w lobby publicznym. Misji nie uruchomimy grając na sesji dla zaproszonych, czy też dla ekipy.

GTA Online Import Export.jpg

2. Jak zminimalizować koszty misji?

gta 5 epic games.jpg
Aby zyskać jak najwięcej, warto oszczędzić dużą sumę pieniędzy, już na etapie organizacji misji. Przede wszystkim, najlepiej kupić najtańsze biuro Maze Bank West - GTA$ 1000000 oraz magazyn La Mesa - GTA$ 1500000. Droższe nieruchomości różnią się tylko lokalizacją. Następną oszczędnością może być kupowanie pojazdów/broni/biura na obniżkach cenowych. Wiele z nich - np. pojazdy bojowe - przydadzą się w misjach Importu i Eksportu. Oprócz tego dużo funduszy oszczędzimy na rozważnej grze i ostrożnej jeździe, ponieważ za każde uszkodzenie pojazdu zostajemy obciążeni znaczącą karą pieniężną.

3. Trzy klasy pojazdów
Pojazdy, które mamy kraść, podzielone są na 3 klasy, według ich ceny i unikalności.
Najwięcej przychodów osiągniemy ze sprzedaży aut poziomu Top. Aby trafiały się nam tylko takie pojazdy musimy przedtem zapełnić miejsca w magazynie autami poziomów Standard i Mid.
Przychody na czysto:
Standard Range GTA$ 15000 - 30000, Mid Range GTA$ 25000 - 50000, Top Range GTA$ 40000 - 80000

4. IMPORT

Misji Importu jest około trzynastu. W większości z nich musimy znaleźć auto, zneutralizować przeciwników, uciec wrogom i dostarczyć auto do magazynu. Część misji jest limitem czasowym, oraz limitem prędkości. Jeśli uciekamy policji, warto pamiętać o usłudze Lestera, dzięki której gwiazdki pościgu znikną. Przerwa pomiędzy misjami: 5 minut, po niepowodzeniu.

5. EKSPORT
Pojazd sprzedamy, wchodząc przez laptopa dostępnego w magazynie, na stronę Ad-Hawk.
Następnie trafiamy do warsztatu, gdzie mamy 5 minut na stuningowanie auta. Potem jedziemy do konkretnego, zaznaczonego celu na mapie. Musimy zdążyć w 15 minut.
Przerwa pomiędzy misjami: 20-50 minut, w zależności od ilości sprzedanych aut
Warto zorganizować sprzedaż aut jednorazowo i wieloosobowo. Mogą w tym nam pomóc nasi znajomi - maksimum 3. Muszą być oni zatrudnieni w naszej organizacji. Dzięki wspólnej grze oszczędzimy na czasie. Sprzedamy 4 auta, w czasie 1.
Jak zwiększyć przychody ze sprzedaży? Zbierając auta możliwe jest utworzenie ich kolekcji. Zgromadzić musimy kilka danych modeli pojazdów. Za ich sprzedaż dostaniemy dodatkowe bonusy, o ile będzie to kolekcja.

6. Inni gracze
Na nasze zdobycze czekają inni gracze. Mogą oni zabrać pojazd i dostarczyć do swojego magazynu, lub go zniszczyć. Przez takie zachowania stracimy duże pieniądze.

Warto stworzyć sobie własną, pustą sesję prywatną. Możesz to zrobić wyłączając np. kartę, moduł WiFi w laptopie, lub zatrzymując proces gry GTA w menedżerów zadań. Inny sposób to zrestartowanie routera. W przypadku, gdy na sesji jesteśmy tylko my i nasi znajomi z organizacji, to w przypadku misji, zamiast innych graczy gonią nas NPC.
 
jest to najlepszy zarobek na sesji. sam z niego korzystam. dzięki, z tego poradnika dowiedziałem się nowych i waznych rzeczy!
 
sprzedałam samochód i miałam dostać 100k prowizji ale przyszło mi powiadomienie że ją dostanę jeżeli na sesji będzie jakaś konkurencja, chociaż mam w dochodzie wpisane 100k, one są gdzieś indziej nie na koncie moim?
 

Asaxo™

Administrator
767
1164
93
Los Santos
sprzedałam samochód i miałam dostać 100k prowizji ale przyszło mi powiadomienie że ją dostanę jeżeli na sesji będzie jakaś konkurencja, chociaż mam w dochodzie wpisane 100k, one są gdzieś indziej nie na koncie moim?
Powinny być w gotówce albo w banku. Proponuję zmianę sesji, restart gry albo poczekać
 
Do góry