@News: Nowe DLC Arena War już dostępne w GTA Online @News: Nowe radio Los Santos Underground dostępne w GTA Online @GTA ROLEPLAY: Planeta Roleplay BETA - Serwer Rp testowy 92.42.45.135:32006

GTA Online - Poradnik Import Export

Temat na forum 'Misje, pytania i poradniki' rozpoczęty przez Asaxo™, Czerwiec 13, 2018.

 1. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  420
  Coins:
  21,970.00
  Ratings:
  +820
  [​IMG]

  W grudniu 2016 roku Rockstar Games pozwoliło graczom na nową formę zarobku dodając do GTA Online tzw. Import Export / Import Eksport. Biznes polega na kradzieży aut (od najzwyklejszych, po luksusowe), zbieraniu ich w swoim magazynie, a następnie ich sprzedaży. Wszystko to wykonujemy w towarzystwie innych graczy, wrogów NPC, oraz limitów czasowych.

  1. Misji Import Export nie rozpoczniemy bez kilku rzeczy

  - biuro - kupimy je na stronie Dynasty8 Executive
  - magazyn pojazdów - kupimy je przez komputer we wspomnianym biurze
  - sesja publiczna - musimy się znajdować w lobby publicznym. Misji nie uruchomimy grając na sesji dla zaproszonych, czy też dla ekipy.
  [​IMG]

  2. Jak zminimalizować koszty misji?
  Aby zyskać jak najwięcej, warto oszczędzić dużą sumę pieniędzy, już na etapie organizacji misji. Przede wszystkim, najlepiej kupić najtańsze biuro Maze Bank West - GTA$ 1000000 oraz magazyn La Mesa - GTA$ 1500000. Droższe nieruchomości różnią się tylko lokalizacją. Następną oszczędnością może być kupowanie pojazdów/broni/biura na obniżkach cenowych. Wiele z nich - np. pojazdy bojowe - przydadzą się w misjach Importu i Eksportu. Oprócz tego dużo funduszy oszczędzimy na rozważnej grze i ostrożnej jeździe, ponieważ za każde uszkodzenie pojazdu zostajemy obciążeni znaczącą karą pieniężną.

  [​IMG]

  3. Trzy klasy pojazdów

  Pojazdy, które mamy kraść, podzielone są na 3 klasy, według ich ceny i unikalności.
  Najwięcej przychodów osiągniemy ze sprzedaży aut poziomu Top. Aby trafiały się nam tylko takie pojazdy musimy przedtem zapełnić miejsca w magazynie autami poziomów Standard i Mid.
  Przychody na czysto:
  Standard Range GTA$ 15000 - 30000, Mid Range GTA$ 25000 - 50000, Top Range GTA$ 40000 - 80000

  [​IMG]

  4. IMPORT

  Misji Importu jest około trzynastu. W większości z nich musimy znaleźć auto, zneutralizować przeciwników, uciec wrogom i dostarczyć auto do magazynu. Część misji jest limitem czasowym, oraz limitem prędkości. Jeśli uciekamy policji, warto pamiętać o usłudze Lestera, dzięki której gwiazdki pościgu znikną. Przerwa pomiędzy misjami: 5 minut, po niepowodzeniu.

  5. EKSPORT
  Pojazd sprzedamy, wchodząc przez laptopa dostępnego w magazynie, na stronę Ad-Hawk.
  Następnie trafiamy do warsztatu, gdzie mamy 5 minut na stuningowanie auta. Potem jedziemy do konkretnego, zaznaczonego celu na mapie. Musimy zdążyć w 15 minut.
  Przerwa pomiędzy misjami: 20-50 minut, w zależności od ilości sprzedanych aut
  Warto zorganizować sprzedaż aut jednorazowo i wieloosobowo. Mogą w tym nam pomóc nasi znajomi - maksimum 3. Muszą być oni zatrudnieni w naszej organizacji. Dzięki wspólnej grze oszczędzimy na czasie. Sprzedamy 4 auta, w czasie 1.
  Jak zwiększyć przychody ze sprzedaży? Zbierając auta możliwe jest utworzenie ich kolekcji. Zgromadzić musimy kilka danych modeli pojazdów. Za ich sprzedaż dostaniemy dodatkowe bonusy, o ile będzie to kolekcja.

  [​IMG]

  6. Inni gracze
  Na nasze zdobycze czekają inni gracze. Mogą oni zabrać pojazd i dostarczyć do swojego magazynu, lub go zniszczyć. Przez takie zachowania stracimy duże pieniądze.

  [​IMG]

  Warto stworzyć sobie własną, pustą sesję prywatną. Możesz to zrobić wyłączając np. kartę, moduł WiFi w laptopie, lub zatrzymując proces gry GTA w menedżerów zadań. Inny sposób to zrestartowanie routera. W przypadku, gdy na sesji jesteśmy tylko my i nasi znajomi z organizacji, to w przypadku misji, zamiast innych graczy gonią nas NPC.
   
  • Like Like x 1
  Wczytywanie...
 2. Ciasteqqq

  Ciasteqqq GTA Forums
  1/6

  3
  Coins:
  0.00
  Ratings:
  +0
  sądzę iż import export to najlepszy i najbardziej opłacalny środek dochodów
   
 3. Seppik

  Seppik GTA Forums
  1/6

  4
  Coins:
  0.00
  Ratings:
  +0
  Na ps3 nie mogę odszukać Dynasty8Executive. Czy muszę coś odblokować?
   
 4. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  420
  Coins:
  21,970.00
  Ratings:
  +820
  Na PS3 nie ma tego dodatku
   
 5. Mirek123

  Mirek123 GTA Forums
  1/6

  20
  Coins:
  770.00
  Ratings:
  +1
  myślę ze to dobry sposób na zarobek
   

Poleć forum