GTA Online Poradnik dla gracza startowego

Asaxo™

ADMINISTRATOR
Reaction score
1165
Zdobyte trofea
93
W tym poradniku opiszę Ci jak powinno zacząć się przygodę zarabiania w GTA 5 Online mając startowe wirtualne pieniądze ok. 8-15 mln.

Przede wszystkim powinniśmy kupić jedną z wielu, lub kilka nieruchomości w GTA Online.
Może być to: biuro, baza, bunkier, hangar.Dzięki aktywnościom, misjom, które odblokowuje zakup nieruchomości, będziesz mógł pomnożyć swoje fundusze. Głównie są to misje typu: znajdź, zabierz. Stopniowo wartość łupów będzie się zwiększać.

Jednak, aby misje wykonywać szybko i skutecznie potrzebujesz sprawdzonych pojazdów. Głównie mocno opancerzonych, lub uzbrojonych. Przyda się także wsparcie z powietrza. W tym wypadku, może być to Deluxo lub Opresor. Kupując je możesz być niemal pewny o udany przebieg misji.

Często zadania wymagają pozbycia się niechcianych gości. Warto najpierw zainwestować także w dobrą, szybkostrzelną broń, która przyda się na polu walki. Jej koszty mogą sięgać kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Dodatkowo amunicja, za którą zapłacisz trochę mniej. To wszystko kosztuje.

Do tego dochodzi tuning broni, czy pojazdów. Dzięki niemu poprawisz celność lub zmienisz amunicję.

Na wszystko wydasz duże pieniądze. Jest to na pewno dobra inwestycja, jeśli jesteś graczem początkującym, a na modowanie nie możesz wydać wielkich funduszy.
Jeśli jest inaczej, spójrz na pakiety Cryminal i Elite. Poprawią one stan twojego konta w GTA w kilka chwil.
Więcej na temat zarabiania znajdziesz w tym poradniku https://gtaforums.eu/threads/4-najlepsze-sposoby-na-zarabianie-w-gta-online.571/.
 
Do góry