Co nowego?

GTA 6 kiedy się pojawi?

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
Mija 5 lat od premiery ostatniej części Grand Theft Auto, tj. GTA V. Mimo, że gra ciągle jest aktualizowana i wzbogacana o nową zawartość, to widać dużą powtarzalność i wyczerpanie pomysłów deweloperów. Kiedy GTA 6? Możemy się tylko domyślać, ponieważ tego nie wie nikt. No, może oprócz dewelopera. Sądzi się, że przypuszczalną datą premiery jest rok 2020 lub 2021. Jako, że między GTA 4, a GTA 5, było 6-7 lat różnicy, tak też powinno być i w tym przypadku.

Warto zaznaczyć, że GTA 6 będzie grą o wiele większą, a więc i czasu na jej dokładne ukończenie potrzeba o wiele więcej. Jeśli chodzi o to, na jakich platformach otrzymamy nową odsłonę GTA 6, to na pewno będą to PC, Xbox One, PS4, oraz nowe, planowane - PS5 i nowy Xbox.

Swego czasu znaną ciekawostką były drzwi lotniska w GTA V, gdzie jedne były oznaczone numerem 2013, a drugie 2021, co mogłoby sugerować nawiązanie Rockstar Games, do dat premier GTA 5, i możliwego GTA 6.
Niemniej jednak, na nowe GTA musimy poczekać. Wszystkie informacje dotyczące GTA 6 będą publikowane na stronie gtaforums.eu.

UrM7O9J.jpg
 
Sądzę tak samo jak Użytkownik wyżej. Obecnie Gta Online bardzo dobrze prosperuje a co za tym idzie - dobrze zarabia. Po co zabierać sobie tak szybko skarbonkę, która przynosi nie małe dochody? Póki co rozwijają tylko i wyłącznie Online. Na Gta 6 niestety, ale będziemy musieli trochę poczekać.
 

marcinm93

9
0
1
Nierealne na razie rock* chce wycisnąć ile się da z RDR2 I jego wersji online na wszystkich platformach.
 

fattybrain

10
1
3
Według mnie poczekamy jeszcze max rok może i rock star ma dalej dochód z gta v ale ich taktycznym ruchem było rdr 2 oraz online do niego był to duży zysk jako że rdr 2 zostało grą co pozwoli na finansowanie gta 6 już teraz można zauważyć ruch firmy rcstr względem zatrudniania grafików i innych pracowników
 

Monet24

10
0
1
Jeśli wyjdzie GTA 6 to będę pierwszy stał w kolejce po tą grę , nie mogę się już doczekać !
 
Do góry