GTA 5 | Misja 1 - Prolog

Temat na forum 'Misje i poradniki' rozpoczęty przez Faner-1337 Frajer, Marzec 13, 2018.

 1. Faner-1337 Frajer

  Faner-1337 Frajer GTA FORUMS

  Ratings:
  +11
  Misja 1: Prolog

  Rozpoczniesz sterując Michaelem. Przejdź dalej, a następnie wymierz (LT / L2; PC: PPM) bronią w klęczących zakładników, aż ci przejdą do kolejnego pomieszczenia. Wyciągnij telefon za pomocą D-pad ↑ (PC: strzałka w górę), wejdź w „Kontakty", a następnie zadzwoń do „Detonacja". Ładunek wybuchowy zostanie uruchomiony, a ty dostaniesz się do sejfu.

  Podbiegnij do żółtej kropki na mapie, gdzie odnajdziesz pliki banknotów. Wyjdź z pomieszczenia - złapie cię jeden z ochroniarzy. Aby poradzić sobie z sytuacją, musisz przełączyć się na Trevora. W tym celu wciśnij i przytrzymaj D-pad ↓ (PC: L. Alt) i wskaż Trevora kierując prawą gałkę analogową w prawo, wtedy puść D-pad (PC: L. Alt).

  Kierując Trevorem, wymierz w głowę ochroniarza i zastrzel go. Nie musisz wracać do postaci Michaela. Biegnij za swoimi towarzyszami i gdy wyświetli się odpowiedni komunikat, schowaj się za skrzynią po lewej stronie.

  Zrobisz to wciskając RB / R1 (PC: Q). Odejścia od osłony dokonujesz poprzez ruszenie się w odwrotnym kierunku. Zrób to, gdy drzwi zostaną wysadzone. Gdy wybiegniesz na zewnątrz, zacznie pojawiać się policja. Chowając się za filarami prowadź ostrzał w kierunku gliniarzy, a gdy będzie ich coraz mniej, ruszaj drogą naprzód. Pieszo musisz dotrzeć do czekającego na was samochodu, znajdującego się na końcu drogi. Uruchomi się animacja, w której stracicie kierowcę.

  Po chwili będziesz kontrolował pojazd. Jedź przed siebie i obserwuj mapę w lewym dolnym rogu ekranu. W pewnym momencie będziesz musiał skręcić w prawo, w kierunku torów. Uruchomi się kolejna animacja, w której rozbijecie się o drzewo.

  Kontrolując Trevora, strzelaj do nadjeżdżających policjantów. Neutralizując kolejne grupy pomiędzy następnymi przerywnikami, doprowadzisz misję do końca.


  Poradniki do misji będę dodawał co tydzień nowy.
   
  • Like Like x 1
 2. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER

  Ratings:
  +325
  Nie trzeba strzelać. Dajesz gałke w dól i od razu pokazuje się film jak Trevor bierze zakładniczke
   

Poleć forum