@News: Nowe radio Los Santos Underground dostępne w GTA Online @News: Długo wyczekiwany Oppressor II jest już dostępny i można go kupić w Warstock Cache & Carry za GTA$ 3,890,250 @News: Ostatni DJ: Black Madonna został dodany do GTA Online.

Full Modded Lobby w GTA Online

Temat na forum 'Giełda' rozpoczęty przez Asaxo™, Styczeń 25, 2018.

 1. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  Ratings:
  +553

  [​IMG]

  Bezpieczne Modowanie konta GTA Online z dowolną ilością gotówki, poziomem RP oraz ze wszystkimi dostępnymi odblokowaniami za 50€ lub 200 zł

  W treści donejta wpisz ilość pieniędzy jakie mają znaleźć się na koncie oraz jaki ma być poziom RP . Dane logowania do konta Social Club lub Steam wyślij w wiadomości prywatnej. W przypadku konta Steam podaj w wiadomości prywatnej dane do tej platformy i wyłącz Steam Guard na czas modowania. Płatność przez Tipeestream, Szybki przelew bankowy oraz Paypal.

  Nawet GTA$ 300 000 000 do banku za 10€ lub 45 zł w promocji Modded Lobby. Dodatkowo otrzymasz odblokowane wszystkie tatuaże i GTA$ 20 000 000 do portfela na czarną godzinę. Kasy z portfela nie wpłacaj do banku

  [​IMG] [​IMG]

  *W treści donejta wpisz "Promocja Modded Lobby" oraz ilość pieniędzy jakie mają znaleźć się na koncie (maksymalnie GTA$ 300 000 000). Dane logowania do konta Social Club lub Steam wyślij w wiadomości prywatnej. W przypadku konta Steam podaj w wiadomości prywatnej dane do tej platformy i wyłącz Steam Guard na czas modowania*

  Światem Los Santos rządzą najbogatsi i najpotężniejsi. Full Modowanie konta GTA 5 Online umożliwia Ci bezproblemowy podbój przestępczego świata. W szybkim czasie dołączysz do grona bossów Los Santos. Twój majestat przerazi innych graczy, kiedy zobaczą wysoki level twojej postaci. Jeśli nie, to zawsze możesz skorzystać z ekskluzywnej broni zakupionej z funduszy z Full Modowania i pokazać, gdzie ich miejsce. Ten pakiet zapewni Ci poszanowanie w Los Santos i funkcjonowanie w GTA Online przez długie lata.

  Modowanie konta jest dostępne tylko na platformie PC. Czas realizacji zamówienia trwa zazwyczaj od 15 minut do 1 godziny. W innym przypadku może to potrwać do kilku godzin. Jeżeli ktoś zakupił przed tobą to musisz poczekać na swoją kolej. Informację o zakończeniu realizacji dostaniesz w wiadomości prywatnej. Jeżeli nie chcesz podawać swoich danych do konta to skorzystaj z Money Lobby.

  Dzieki pakietom Full Modowania jeszcze bardziej możesz zarządzać swoim biznesem w kryminalnym świecie Los Santos. Full Modowanie przedstawia wam 4 prestiżowe pakiety

  [​IMG]

  Przed zakupem przeczytaj dokładnie cały opis i wybierz pakiet który najbardziej Ci odpowiada. Dzięki temu szybko i bezpiecznie twoje doładowanie zostanie zrealizowane.
  Za niewielką sumę 5€, otrzymasz fundusze i Level w pakiecie START które pozwolą Ci na łatwy start w świecie GTA Online. GTA$ 40 000 000 oraz 60 Level to wszystko, czego potrzebujesz by stać się początkującym przestępcą. Pozwoli Ci to na zakup kilku nieruchomości oraz pojazdów. Natomiast otrzymany level sprawi, że dotychczas niedostępne bronie będą mogły się znaleźć w twoim arsenale. Gratis dodajemy także statystyki na maxa. Dzięki nim twoje umiejętności - m.in. celność oraz prowadzenie - poprawią się.

  Bardzo korzystny pakiet ULTRA za 10€ za pomocą którego odblokujemy bronie, dodamy statystyki oraz GTA$ 100 000 000. Dzięki nam kupisz pożądanego miniguna oraz wyrzutnię namierzającą, ponieważ dodajemy także Level 120. Dostaniesz również wymaksowane statystyki postaci, odblokowane bronie oraz ulepszenia LSC.

  Zestaw CRIMINAL za 20€ zawiera sumę GTA$ 250 000 000, która wystarczy Ci na zoorganizowanie niezłego arsenału broni, czy też pojazdów bojowych - Tampa, Hydra, Oppresor, oraz Akula. Resztę możesz przeznaczyć na dostępne w GTA Online nieruchomości przestępcy - biuro, baza, bunkier. Dodatkowo 250 level, oraz najwyższe statystyki, i odblokowanie większości dostępnej zawartości. Dzięki takim inwestycjom staniesz się znaną postacią GTA i przestępczym bossem. Najdroższy, ale także najskuteczniejszy.

  Pakiet ELITE to konkretne doładowanie funduszy oraz punktów RP za 30€. Dzięki niemu łatwym sposobem staniesz się bossem przestępczego świata GTA Online. Za okrągłą sumę GTA$ 350 000 000 kupisz nieruchomości, najlepsze i najdroższe pojazdy - m.in. złoty samolot, Ruiner, Lazer, Voltic i wiele, wiele innych. Pozwolą Ci one na zyskanie dużej przewagi nad innymi graczami. Resztę pieniędzy możesz przeznaczyć na amunicję do karabinów i śmiercionośne strzały z działa orbitalnego. Nie muszę chyba mówić, że w pakiecie dostaniesz także 250 Level oraz wszystko odblokowane co tylko możliwe

  Wybierz pakiet zależnie od zasobności twojego portfela, jak i potrzeb. Dopiero co zacząłeś grać w GTA 5 Online? Wyzerowano twoje konto? A może wszystko wydałeś i potrzebujesz funduszy na nowe DLC? Z pomocą przychodzą nowe pakiety Full Modowania. Zawładnij przestępczym światem Los Santos już teraz

  Pakiety przez Tipeestream - Paysefcard, Visa, Master Card, Sofort
  www.tipeeestream.com/gtaforums/donation
  Aby skorzystać z ofert napisz w wiadomości prywatnej dane do logowania do konta Social Club. Aby twoje konto GTA Online zostało zmodowane na maxa wpłać przez TipeeeStream kwotę odpowiadającą pakietowi. Wypełnij wymagane pola. W nazwie wpisz nick konta Social Club, które ma być zmodowane. W treści donejta wpisz nazwę pakietu który został przez Ciebie zamówiony.
  Pakiety przez Dotpay - Szybki przelew bankowy
  tipanddonation.com/gangmoders
  Aby skorzystać z pakietów od Full Modowania wpłać przez płatność Dotpay, kwotę odpowiadającą pakietowi START 25 PLN, ULTRA 45 PLN, CRIMINAL 90 PLN, ELITE 130 PLN. Wypełnij szczegółowo wszystkie pola. Wpisz w jednym z nich nick konta Social Club, na którym ma być zrealizowana usługa. W treści donejta wpisz nazwę pakietu który został przez Ciebie zamówiony. Po wypełnieniu danych zostaniesz przeniesiony na stronę serwisu, gdzie wybierasz swój bank przez który chcesz zapłacić za usługę.

  Social Club
  Login: Twójmail@gmail.com
  Hasło: Twojehasło

  Steam
  Login: Twój login nie mail
  Hasło: Twoje hasło

  Dane logowania do konta Social Club lub Steam wyślij do mnie w wiadomości prywatnej. W przypadku konta Steam podaj w wiadomości prywatnej dane do tej platformy i wyłącz Steam Guard w telefonie i komputerze na czas modowania.
   
  • Like Like x 89
  • Agree Agree x 1
  • Winner Winner x 1
 2. Szatanes

  Szatanes GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +7
  Polecam. Konto miałem modowane na początku grudnia 2017r. i nie dostałem ani bana ani zmiany zrobione przez GTAFORUMS nie zostały cofnięte przez ROCKSTAR. Kasa i lvl są genialnym rozwiązaniem dla osób które nie mają czasu spędzać całych dni na wykonywanie zadań by móc coś osiągnąć/kupić wymarzony sprzęt/samochód/posiadłości w GTAV ONLINE.
   
  • Like Like x 7
 3. _Lukins_

  _Lukins_ GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +2
  Polecam. bana nie mam już od początku stycznia 2018r .Dostałem wszystko to co chciałem no i cieszę się nowym kontem. czekałem jakieś 20min i zrobione , bez jakichkolwiek problemów.
   
  • Like Like x 2
 4. Lotel

  Lotel GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +5
  Polecam serdecznie wszystko dziala
   
  • Like Like x 2
 5. michal332

  michal332 GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +2
  Polecam serdecznie! Wszystko na czas bez żadnych problemów.
   
  • Like Like x 2
 6. Brotherdcp

  Brotherdcp GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +2
  Polecam wszystko działa.
   
  • Like Like x 2
 7. krzyzuPompa21

  krzyzuPompa21 GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +2
  Polecam bardzo serdecznie, szybko zrobione i gotowe
   
  • Like Like x 2
 8. GrzesiokkkPL

  GrzesiokkkPL GTA Forums
  3/6

  Miasto:
  Sosnowiec
  Ratings:
  +4
  Bardzo fajne i prestiżowe money lobby
   
  • Like Like x 2
  • Informative Informative x 1
 9. Maciejovskyyy

  Maciejovskyyy GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +2
  Bardzo polecam Lvl Up, szybko, bez problemów!
   
  • Like Like x 2
 10. Kubix

  Kubix GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  Polecam, nie czekałem nawet 20 minut i wszystko jest na koncie i można wydawać
   
 11. Jocker2703

  Jocker2703 GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  Bardzo szybko i fajnie zostało wszystko wykonane polecam +rep
   
 12. SHAMAN

  SHAMAN GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  Bardzo Szybko i mile wszystko zostało zrobione :))
   
 13. Meexi

  Meexi GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  Polecam Każdemu! Szybka obsługa! +rep
   
 14. Heziu

  Heziu GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  Obsługa faktycznie szybka. Cierpliwie odpowiedziano na wszystkie moje pytania. Za jakiś czas napisze update co do bezpieczeństwa opcji. Jak na razie brak niedogodności ze strony R* Na dzień dzisiejszy oceniam na 10/10.
   
 15. Geros

  Geros GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  Polecam. Szybko i sprawnie ;)
   
 16. xXFilip1337pl

  xXFilip1337pl GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  ej mam pytanie czy moge dostac sam lvl 300 za 20zl psc odpowiedz pls
   
 17. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  Ratings:
  +553
 18. xXFilip1337pl

  xXFilip1337pl GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  ej moge ci wyslac dane na email pls
   
 19. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  Ratings:
  +553
  Na jaki email? Napisz mi dane na priv
   
 20. xXFilip1337pl

  xXFilip1337pl GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  ok napisalem i czekam na odpowiedz.
   

Poleć forum